Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:43

| RSS
Головна | Березневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Березневе засідання педагогічної ради

 

    26 березня відбулося чергове засідання педагогічної ради нашого закладу на тему: «Створення наочно-образного підґрунтя для розвитку мовлення дітей з порушенням психофізичного розвитку шляхом застосування інноваційних технологій в навчанні та вихованні».

    Під час засідання педагоги заслухали та обговорили інформацію директора школи Н.В. Ткачук про Положення про спеціальну школу, затверджене Постановою Кабінету Міністрів України від 06.03.2019 року.

    Інструктор слухового кабінету Н.Г.Скубак донесла до присутніх інформацію про ІV-й Міжнародний конгрес зі спеціальної педагогіки та психології «Педагог в інклюзивному просторі: траєкторія фахової самоактуалізації», який проходив у листопаді 2018 року на базі ДВНЗ «Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди».

    Про створення наочно-образного підґрунтя для розвитку мовлення дітей з порушенням психофізичного розвитку шляхом застосування інноваційних технологій в навчанні та вихованні, а також про можливості новопридбаного мультимедійного обладнання та програмне забезпечення до нього розповів вчитель інформатики О.М.Скубак.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021