Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 18:45

| RSS
Головна | Святкуємо зимові свята безпечно!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Святкуємо зимові свята безпечно!

 

    Зимові канікули – найулюбленіша пора для наших вихованців, та й для всіх українських дітей. Це і зимові розваги: катання на лижах, санках, ковзанах. Це і веселі розваги біля ялинки під час Новорічних і Різдвяних свят.

    Але, нажаль, саме в ці безпечні і веселі дні часто стаються неприємності через неуважність і недотримання правил техніки безпеки. Дитячий травматизм під час зимових канікул за останнє десятиріччя зріс на 20%.

    Тому 14 грудня вихованці закладу зібрались у Світлиці дозвілля, де педагог В.В.Садовий провів інструктаж з техніки безпеки. Тут мова йшла про дотримання правил безпечної поведінки під час ожеледиці, про те як потрібно правильно ходити, а навіть і падати на льоду, бути уважними під час відлиг та падіння бурульок, бути обережними на льоду ставків, озер, річок, кататись на санках, лижах і ковзанах лише у безпечних місцях, дотримуватись правил дорожнього руху.

    Тут вихованці пригадали також правила протипожежної безпеки, про заборону користування вибухонебезпечними предметами (петардами, салютами, бенгальськими вогнями, тощо), як потрібно надавати першу долікарську допомогу потерпілим та куди звертатись у разі нещасного випадку.

    Діти! Будьте обережними! Пам'ятайте, що ваше здоров'я - у ваших руках!

     
    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021