Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:47

| RSS
Головна | Одягни баварську ляльку…
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Одягни баварську ляльку…

 

    Згідно з двосторонньою міжнародною угодою про співпрацю між комунальним закладом – Чернівецькою спеціальною загальноосвітньою школою-інтернатом №2 та Аугсбурзьким центром підтримки дітей та юнацтва з вадами слуху (Німеччина) запроваджено міждержавний учнівський творчий дослідницький проект «Євроквест». В рамках цього проекту чернівецькі учні вивчають історію, традиції та звичаї Баварії, – краю в якому розташоване чудове місто Аугсбург. Натомість, вихованці Аугсбурзького центру заочно знайомляться з традиціями та звичаями Буковини.

   
   

    На виконання завдань проекту 30 листопада проведено захист напрацювань учнів школи за його першим етапом, який мав назву «Баварська лялька».

   
   
   
    Гості школи надзвичайно здивовані ентузіазмом і творчим підходом учнів та педагогів до даної діяльності. Діти опрацювали різноманітну інформацію про баварські звичаї та культуру національного одягу.
   
   
   
 
   
   
   

    На завершення було проведене таємне голосування, в процесі якого кожен учень висловив свою думку щодо найкращого експонату. І всі одностайно просили надіслати фотографії ляльок своїм одноліткам у Німеччину, щоб ті дали свою оцінку і обрали, на їх погляд, найкращу.

    Наступний етап проекту обіцяє бути не менш цікавим і змістовним...

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021