Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:43

| RSS
Головна | До нас завітав Святий Миколай
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comДо нас завітав Святий Миколай


З давніх літ в Україні

У кожній хаті чи хатині

У грудневу грізну студінь

Миколая ждали люди.

А як нічка землю вкрила,

Розпустила чорні крила,

В білих санях через гай

Їхав до всіх Миколай.

 

 До вихованців Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2 на свято Святого Миколая завітали поважні гості: Кирило Євгенович Крищенко, заступник голови, директор Департаменту фінансів; Любов Миколаївна Тарангул, заступник директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької облдержадміністрації; Петро Семенович Ткачук, начальник Шевченківського районного відділу управління державної еміграційної служби України в Чернівецькій області; Олександр Петрович Чепіль, головний спеціаліст управління державної еміграційної служби України в Чернівецькій області; Ірина Іллівна Івасюк, заступник начальника ВДСО при УМВС України; Валерій Євгенович Сімак, директор регіонального представництва «Даймлер Крайслер» акціонерного товариства «Мерседес-Бенс»; Наталія Іванівна Битко, кандидат наук, викладач Буковинського державного медичного університету разом з представниками студентської громади; представники молодіжної організації студентів-католиків «Обнова», студенти Чернівецького факультету Національного технічного університету «Харківський політехнічний інститут».
 До присутніх на святі зі щирими словами вітання звернувся К.Є. Крищенко: «Сердечно бажаю Вам, здоров’я, добра, радості та великої духовної благодаті. Нехай Святий Миколай здійснює всі Ваші найзаповітніші мрії. Учням бажаю отримання глибоких знань та гарних результатів у навчанні». Він відзначив також, що дітям з особливими освітніми потребами у нашій державі  надається особлива увага і підтримка. Для зміцнення матеріальної бази представник крайової влади вручив школі цінний подарунок - побутову техніку, а всім  дітям – солодощі.

Крім цього, наші шефи, представники служби охорони, подарували школі систему ручної тривожної сигналізації для термінового виклику наряду міліції, виведену на пульт централізованого спостереження на суму 2500 грн., від представників управління державної еміграційної служби діти отримали іграшки на суму 1500 грн., від АТ «Мерседес Бенс» – новорічну ялинку та іграшки на суму 3000 грн. Студенти Буковинського державного медичного університету подарували розвивальні та тематичні ігри на суму 2000 грн., молодіжна організація студентів-католиків «Обнова» та студенти Національного технічного університету ХПІ подарували іграшки та солодощі.
Під час свята у залі панувала тепла родинна атмосфера. Вихованці закладу демонстрували свої здібності та обдарування у декламуванні віршів, виконанні танцювальних номерів, жестової пісні. На завершення святкового дійства всі присутні дружньо заспівали пісню «Ой, хто, хто Миколая любить…».

Далі до присутніх звернулася в.о. директора школи-інтернату Наталія Василівна Ткачук, яка подякувала гостям за розуміння та  увагу до дітей з особливими освітніми потребами, підтримку матеріально-технічної бази навчального закладу та запевнила, що педагогічний колектив буде й надалі докладати всіх зусиль, щоб діти у Чернівецькій спеціальній загальноосвітній школі-інтернаті №2 могли навчатися у комфортних і затишних умовах.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021