Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 19:56

| RSS
Головна | Завтра у наш рідний край завітає Миколай
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Завтра у наш рідний край завітає Миколай

 

    Всім відомо, що, коли Миколай був юним, він мав наставника, який навчав хороших справ – робити добро заради добра, і не хвалитися милосердними вчинками.

    А коли померли батьки Миколая, залишивши йому у спадок багатство, він почав роздавати своє майно найбіднішим. Одягаючись у плащ, він тихенько підкладав людям гроші. Миколай завжди молився за людей, зцілював немічних і хворих. За це люди назвали його Чудотворцем.

    Кожен знає про особливу любов Святого Миколая до дітей. Адже діти – це найрадісніші і найсвятіші створіння, які завжди потребують захисту, уваги, лагідного ставлення.

    Водночас Святий Миколай вимагає від діток слухняності, ввічливості, порядності та працьовитості.

   І в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» діти з нетерпінням чекали цього свята, готувались зустріти посланців від Чудотворця, доводили свою працелюбність. Вони знають, що якщо у переддень чарівного свята загадати заповітне бажання, Святий Миколай його обов'язково виконає. Тому наші вихованці напередодні свята писали листи до Чудотворця, в яких просили покровителя виконати свої мрії. І в першу чергу діти благали не про матеріальні блага, а про здоров'я для рідних та близьких і про мир в Україні. Саме доброта і віра в чудеса здатна зберігати все найдорожче в людських серцях.

    Доброта і віра, любов до дітей привела в нашу школу гостей, зібрала у велику родину людей, яким небайдужа доля кожної дитини. На свято до нас завітали:

  • керівник управління капітального будівництва Чернівецької облдержадміністрації, керівник міського осередку партії «Батьківщина», депутат Чернівецької міської ради Олександр Іванович Пуршага;
  • кепутати Чернівецької міської ради та актив міського осередку партії «Батьківщина» Роман Гаїна, пані Лариса та пані Анастасія;
  • представник партії «Батьківщина» Наталія Іллівна Коцур;
  • начальник відділу кадрового забезпечення поліції охорони в Чернівецькій області Ірина Іллівна Івасюк;
  • голова обласного управління центру зайнятості Людмила Василівна Березовська.

    Це люди, які постійно дбають про добробут наших дітей. Адже вони знають - найкращий спосіб зробити дітей хорошими – це зробити їх щасливими.  Тому і сьогодні вони прийшли не з порожніми руками, а з подарунками.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    

 

  
     

     Депутати від партії «Батьківщина» передали 8400 грн. на душову кабінку, подарували спортивний інвентар, фірма «Mersedes bens» подарувала школі 3500 грн. для придбання бойлера, поліція охорони купила пилосос за 4000 грн., студенти медичної академії, що завітали до закладу напередодні під керівництвом Наталії Іванівни Битко подарували музичні іграшки на загальну суму 1790 грн. та настільні ігри загальною вартістю 555 грн. А студенти молодіжної організації «Обнова» подарували дітям тематичну інсценівку.

    Це добре і очікуване дітворою свято вчить милосердю, щедрості і любові до оточуючих людей. Чудесну традицію передають з покоління в покоління, а вона прищеплює головні цінності нашим дітям. Діти із захопленням зустріли гостей, з радістю прийняли їх подарунки, та щиро продемонстрували свої таланти: пісні, танці, вишивки, власноруч виготовлені сувеніри.

 
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
    
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021