Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:17

| RSS
Головна | Засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЗасідання педагогічної ради школи


Відповідно до перспективного плану контролю за станом викладання навчальних дисциплін, річного плану роботи спецшколи-інтернату № 2 13 січня в нашому закладі проведено засідання педагогічної ради з проблеми «Стан викладання, рівень навчальних досягнень учнів основної школи з предметів природничого циклу. Роль методів самостійного набуття знань в організації пізнавальної діяльності учнів основної школи. Використання можливостей навчальних предметів, різноманітних форм позакласної роботи для формування екологічного мислення та активізації природоохоронної діяльності школярів».

Питання ефективності роботи педагогів С.М. Варічева, Л.О. Тороус, Л.В. Бєлової, Я.О. Ловчинської було розкрито заступником директора з навчально-виховної роботи Н.В. Ткачук на основі вивчення системи роботи даних вчителів: відвідування уроків; проведення співбесіди з проблеми оцінювання результативності діяльності; перевірки робочих зошитів учнів та зошитів для контрольних, лабораторних і практичних робіт; вивчення навчальної документації вчителів (календарні та поурочні плани, класні журнали); аналізу результатів контрольних замірів з фізики, хімії, біології, географії; вивчення методичного забезпечення навчального процесу педагогами природничого циклу.

Психолог закладу І.І. Палій ознайомила присутніх з результатами анкетування учнів основної школи  щодо реалізації вчителями природничого циклу розвивального компоненту уроку та впливу мотивації на ефективність навчальної праці школярів.

Член динамічної групи, вихователь Н.Г. Марценюк, проаналізувала  результати вивчення системи роботи закладу щодо формування екологічного мислення та активізації природоохоронної діяльності школярів.

Найбільше захоплення в присутніх викликало проведення методичного практикуму вчителя – методиста Л.О. Тороус з проблеми «Застосування інноваційних педагогічних технологій на уроках природничих дисциплін».Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021