Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:43

| RSS
Головна | Готуємося до вибору професії
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Готуємося до вибору професії

 

    Незабаром наші старшокласники постануть перед найважливішим вибором у своєму житті – вибором професії. До цього їх потрібно готувати заздалегідь. Тому класний керівник 11 класу Н.І. Полюлях провела профорієнтаційну годину на тему «Формула вибору професії: «можу», «хочу», «треба». Мету заходу можна сформулювати так:  проінформувати  учнів про світ сучасних професій; виховувати ціннісне ставлення до праці; підвищити  рівень профорієнтаційних знань з метою свідомого вибору майбутньої професії; розвинути уміння розуміти самого себе, свої здібності, потреби та нахили, використовувати формулу вибору професії; формувати толерантне ставлення до представників різних професій.

    Гаслом заходу стали вислови видатних людей про працю: «Праця – це одне з найчистіших і найшляхетніших джерел емоційного стану, радості діяння, творення. Думка, що народжена, збуджена, витончена в праці, стає радісною, оптимістичною» (В. Сухомлинський). «Працьовитість – душа будь-якої справи і запорука добробуту» (Чарльз Діккенс). «Не відкладайте на завтра те, що можна зробити сьогодні» (Бенджамін Франклін). «Немає нічого, що не подолали б працею» (Джордано Бруно).

    Тут старшокласники повторили значення  слів «професія», «спеціальність», на прикладі добре знайомих професій вчителя і лікаря розглянули, які спеціальності вони мають. Розширили свої уявлення про різноманітний світ професій. Дізнались про п’ять основних типів професій: «людина – людина», «людина – природа», «людина – техніка», «людина – знакова система», «людина – художній образ».

    Підсумовуючи все почуте, старшокласники задумались над правильним вибором професії. Вони усвідомили, що вибрати майбутню професію нелегко, а виважений  і правильний підхід до вибору професії можна виразити у формулі, яка складається із суми «хочу»+«можу»+«треба».

    Хай щастить їм в усьому!

 

    
     
     
    
     
    
     
    
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021