Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:20

| RSS
Головна | Курси з техніки безпеки
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Курси з охорони праці та техніки безпеки

 

    З 12 по 16 січня для педагогічних працівників, обслуговуючого та технічного персоналу  комунального  закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» проведені курси з охорони праці та безпеки життєдіяльності. Загальна кількість присутніх слухачів  – 103 особи.

    Курс лекцій з охорони праці, техніки безпеки в закладах освіти прочитав відповідальний за роботу з охорони праці в школі В.В.Садовий.

    Спеціаліст профілактичної роботи ДАІ  І.Ю.Добровольський та заслужений журналіст України, редактор журналу «Дорожній вісник»  А.М.Томків нагадали працівникам закладу правила безпеки дорожнього руху та особливості профілактичної роботи з дітьми з особливими освітніми потребами.

    Інженерно-інспекторським складом Чернівецького міського відділу Управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Чернівецькій області прочитано лекцію на протипожежну тематику з показом відео.

    Провідний фахівець з електробезпеки ПАТ енергопостачальна компанія «Чернівціобленерго» В.А.Мельник прочитав лекцію про дотримання правил електробезпеки.

    Працівники швидкої  медичної допомоги провели практичні заняття з надання першої невідкладної допомоги потерпілим в екстремальних ситуаціях.

   
   

    Слухання лекцій та практичні заняття завершились іспитами, які з успіхом витримали всі члени колективу.

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021