Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:09

| RSS
Головна | Іде святий Миколай!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

        Іде святий Миколай!

 

Напередодні свята Миколая небайдужі люди доброї волі знову завітали до вихованців нашого закладу. Викладачі кафедри іноземних мов Буковинського медичного університету під керівництвом Агнеси Юріївни Томашевської та за підтримки волонтера Інни Олександрівни Боштан поповнили новостворене терапевтичне середовище за методикою М.Монтессорі навчально-дидактичними матеріалами та іграшками  на суму 15 тисяч гривень.

Представники Управління поліції охорони в Чернівецькій області під керівництвом С.С. Чеботаря подарували нашим вихованцям сенсорні рамки, маски емоцій та різноманітні іграшки, тим самим також поповнивши терапевтичне середовище школи.

Представники фірми «Юнілевер» Галина Кулик та Георгій Токалюк роздали вихованцям дошкільного відділення та початкових класів гігієнічні набори та чаї Lipton.

Вперше в школу завітали співробітники поліції Ювінальної Превенції Садгірського  ВП ЧВП ГУНП в Чернівецькій області під керівництвом старшого лейтенанта поліції Альони Синиці-Цибуляк. Вони порадували нашим вихованцям реабілітаційні балансувальні масажні напівсфери, які сприяють розвитку інтелектуальних здібностей та укріпленню вестибулярного апарату  вихованців.

Співробітники Обласної наукової бібліотеки ім. М. Івасюка на чолі із Т.В. Сендульською привітали учнів зі святом солодощами та ліхтариками, які особисто зробили до цієї події.

До нас завітала також Катерина Пономарева з колегами-волонтерами. Вони передали дітям подарунки і солодощі.

Ми щиро вдячні всім-всім агентам святого Миколая за їх постійну турботу і опіку вихованців нашого закладу. Спасибі вам, добрі люди!

 

    
     
 
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
    
     
     
 
     
    
     
    
   
     
 
     
    
     
 
   

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021