Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:49

| RSS
Головна | Конкурс фізхвилинок
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Конкурс фізхвилинок

 

    Одним із основних завдань держави у галузі освіти є турбота про здоров’я нації, виховання фізично загартованого підростаючого покоління. Особливо гостро це завдання постає сьогодні у зв’язку із зростанням гіподинамії школярів. Діти мало рухаються, менше грають в рухливі ігри через прив'язаність до телевізора і комп'ютера.

    За таких обставин планомірне та систематичне проведення фізкультурно-оздоровчої роботи у школі є надзвичайно важливою умовою подолання зазначених негативних тенденцій.

    Серед найпоширеніших фізкультурно-оздоровчих заходів в режимі навчального дня школи є: гімнастика до занять, фізкультурні хвилинки й організоване проведення перерв.

    Комплекс фізкультурно-оздоровчих заходів, який розробляється вчителем фізичної культури для проведення в режимі навчального дня, сприяє фізичному розвитку, зміцненню здоров'я й загартовуванню організму учнів, підвищенню якості навчальної роботи й виховання дисциплінованості та почуття колективізму.

    Малі форми активного відпочинку на уроці (фізхвилинки, динамічні паузи) допомагають запобігти розумовій втомі, пов'язаній із активною розумовою діяльністю та тривалим нерухомим сидінням.

    Основні завдання цієї форми роботи:

  • повернути  втомленій  дитині  працездатність, увагу;
  • зняти м'язове, розумове напруження;
  • попередити порушення постави.

    Короткочасні фізичні вправи та ігри в процесі уроків і виконання домашнього завдання, сприяють підтриманню активної уваги і підви­щують працездатність на заняттях.

    Тому у четвер 6-го листопада у Світлиці дозвілля нашої школи відбувся конкурс між класами «Краща фізхвилинка!»

    У конкурсі взяли участь учні початкової та основної школи. Кожен клас по-різному підготувався до конкурсу. Хтось надав перевагу віршованій формі, хтось поєднав віршовану й театралізовану форми, а хтось творчо підійшов до презентації своєї фізхвилинки. Так, учні 4-А класу показали як «ведмеді вміють відпочивати, учні 4-Б класу під веселу музику активно продемонстрували свої фізичні здібності. Учні 8-А класу виявилися справжніми спортсменами. А учні 10-го і 7-го класів у яскравих костюмах під керівництвом учня 10-го класу Ярослава Горбана показали справжній майстер-клас з фізичної підготовки. За результатами конкурсу 1-е місце серед учнів початкової школи здобули учні 4-Б класу.

    Серед учнів старшої школи 1-е місце здобули учні 10-го класу.

    Вітаємо переможців! Так тримати!

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

    
     
 
     
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021