Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:14

| RSS
Головна | Семінар з корекційної педагогіки
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Семінар з корекційної педагогіки

 

    22-23 жовтня 2015 року у м. Києві кафедра ортопедагогіки та реабілітології Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова та Всеукраїнська громадська організація «Наукове товариство інвалідів «Інститут соціальної політики» провели ІІ Всеукраїнський навчально-практичний семінар на тему: «Методична допомога батькам, що навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку».

    Семінар відбувся в аудиторіях Інституту корекційної педагогіки та психології НПУ ім. М.П.Драгоманова за підтримки Міністерства освіти і науки України, Міністерства соціальної політики України, Фонду соціального захисту інвалідів України, спеціального навчально-виховного комплексу «Мрія» Деснянського району міста Києва.

    Метою семінару було підвищення спеціальної компетенції активістів та фахівців профільних громадських організацій інвалідів та батьківських організацій, батьків дітей-інвалідів, освітян з питань допомоги батькам, що навчають та виховують дітей з порушеннями психофізичного розвитку.

    Від Міністерства освіти і науки України з вітальним словом до його учасників звернулися Андрій Шевцов, начальник Управління ліцензування та акредитації, доктор педагогічних наук, професор, науковий керівник кафедри ортопедагогіки та реабілітології та Галина Лабайчук, провідний спеціаліст відділу освітньої політики Інституту модернізації змісту освіти МОН.

    Від Інституту корекційної педагогіки та психології Національного педагогічного університету ім. М.П.Драгоманова учасників семінару привітала Світлана Федоренко, заступник директора Інституту корекційної педагогіки та психології з навчально-методичної роботи, доктор педагогічних наук, профессор.

    Учасниками семінару стали: члени громадських організацій інвалідів, батьки дітей-інвалідів та фахівці громадських організацій інвалідів, фахівці реабілітаційних та освітніх закладів, студенти. Усього близько 160 учасників з різних регіонів України.

    Від нашого закладу у роботі семінару взяли участь інструктор слухового кабінету Ніна Скубак та вчитель-дефектолог Тетяна Михальчук.

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 

 

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021