Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:42

| RSS
Головна | Ой, хто, хто Миколая любить?
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Ой, хто, хто Миколая любить?

 

    Протягом цілого семестру вихованці нашого закладу були слухняними, ввічливими, порядними та працьовитими, добре вчились, трудились, виготовляли цікаві поробки, малюнки. І тому 19 грудня, як завжди, до них завітав Святий Миколай зі своїми помічниками. На цей раз помічниками та спонсорами Святого Миколая були: заступник голови Чернівецької ОДА Ігор Богатирець; головний спеціаліст відділу дошкільної, загальної середньої, спеціальної освіти та соціального захисту Департаменту освіти і науки ЧОДА Ольга Остафій; начальник управління поліції охорони в Чернівецькій області, полковник поліції Сергій Чоботар; начальник відділу кадрового забезпечення управління поліції охорони в Чернівецькій області Альона Чебан; волонтери ГО «Волонтерський рух Буковини» в особі Катерини Пономарьової; меценат, спонсор, людина з великим і відкритим до людей серцем Віоріка Привалова; лікар отоларинголог, керівник центру реабілітації слуху для дорослих і дітей «Медакустика» Андрій Метакса, учні гімназії №4 та їхні батьки на чолі з класним керівником Оксаною Сиротюк та діти недільної школи при українській греко-католицькій церкві «Успіння Пресвятої Богородиці», і з ними отець Валерій Сиротюк.

    Дітки порадували гостей своїми талантами, співали для них пісні, розповідали вірші, танцювали, за що отримали багато подарунків. Учениця 6-б класу Марічка Беженар та учениця 3-Б класу Беатриса Гаврилова отримали по два – на кожне вушко, – сучасних слухових апарати від центру реабілітації слуху «Медакустика», від Чернівецької ОДА – новий комп'ютер, від ГО «Волонтерський рух Буковини» – м’які іграшки та солодощі, від поліції охорони – солодкі подарунки. За сприяння депутата Чернівецької міської ради, директора департаменту капітального будівництва Олександра Пуршаги учні початкових класів відвідали виставу у ляльковому театрі,  де також отримали солодкі подарунки. Від учнів гімназії та недільної школи діти отримали чудовий концерт та картину, яку намалювала одна з учениць гімназії. Кожна дитинка отримала «Миколайчика» та солодощі, а дітки з малозабезпечених та багатодітних сімей отримали персонально величезні пакунки з подарунками. Приватні особи Надія Мегера та Ірина Іванчак також побажали зробити добру благодійну справу і від імені Святого Миколая подарували дітям солодкі дарунки.

    Директор школи Наталія Ткачук привітала всіх людей, присутніх у залі, які сповідують християнські цінності, і для яких на першому місті стоїть доброта і благочинність, любов до дітей. Ця любов проросте і примножиться в дитячих серцях. В кожній молитві вони будуть згадувати людей, які подарували їм радість і теплоту своїх сердець, бажати їм щастя і миру.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021