Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:20

| RSS
Головна | Засідання методичної студії
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Засідання методичної студії працівників психологічної служби

 

    22 лютого в нашому закладі відбулось засідання Методичної студії працівників психологічної служби закладів інтернатного типу «Психолого-педагогічна просвіта батьківської громади з метою налагодження позитивних, довірливих взаємовідносин між дітьми, педагогами та батьками».

    Засідання Методичної студії практичних психологів, соціальних педагогів відкрила заступник директора ІППО ЧО з науково-методичної роботи Тамара Богачик. У своєму вступному слові вона наголосила на актуальності проблеми, що розглядатиметься на засіданні особливо для дітей, які більшість часу перебувають в закладі і таким чином обмежені у батьківському піклуванні.

    Заступник директора з навчальної роботи КЗ «ЧСЗОШ-інтернат №2» Тетяна Лушпай представила заклад, розповіла про його структуру та напрямки роботи, міжрегіональні та міждержавні зв'язки.

    Про психолого-педагогічну просвіту як засіб формування психологічної культури педагогів, батьків розповіла завідувач науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО, науковий керівник методичної студії Діана Романовська.

    Практичний психолог КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Ірина Мислюк продемонструвала тренінгове заняття зі старшокласниками «Набуття позитивної взаємодії учнів між собою з різними нозологіями».

    Соціальний педагог КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» Людмила Білик провела тренінгові заняття «Ефективне спілкування. Конфлікт та методи його розв'язання» за участю педагогів закладу, старшокласників та їхніх батьків.

    Інтерактивний практикум з формування навичок ефективної професійної взаємодії з батьками, педагогами «Спочатку було слово…» провела методист-психолог науково-методичного центру практичної психології і соціальної роботи ІППОЧО Олександра Костюк.

    Засідання продовжилось дискусією працівників психологічної служби навчальних закладів «Презентація найефективніших форм і методів психолого-педагогічної просвіти батьківської громади», модератором якої була Діана Романовська.

    У підведенні підсумків роботи засідання Методичної студії практичний психолог КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №4», керівник-консультант Вікторія Тільняк подякувала всіх учасників за активну участь в роботі семінару та відмітила високий, що на її думку відповідає європейському, рівень навчання та перебування в закладі дітей з особливими освітніми потребами.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021