Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:23

| RSS
Головна | Відлуння останнього дзвоника
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

    Відлуння останнього дзвоника

 

    Як і по всій Україні, продзвенів останній шкільний дзвоник і в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2», констатуючи той факт, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів він і для наших десятикласників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього.

    На Святкову лінійку завітали поважні гості – голова Чернівецької обласної ради Михайло Іванович Гайнічеру та депутат обласної ради Олександр Іванович Пуршага, які опікуються нашими вихованцями і в такий нелегкий для країни час намагаються зробити все можливе для того, щоб наші діти були щасливими.

    Директор школи Наталія Василівна Ткачук від імені усієї шкільної родини висловила щиру подяку всім організаціям, що надавали спонсорську допомогу нашому закладу, а саме: працівникам відділу ДСО при УМВС Сергію Чеботарю та Ірині Івасюк, народному депутату України Златі Огнєвіч, директору фабрики «Трембіта» Стеллі Станкевич, директору представництва «Mercedes-Benz» в Чернівцях Валерію Сімаку, дирекції «Чернівціжитлобуду», представникам дирекції Чернівецького хімзаводу Василю Морозу та Василю Візнюку, директору фірми «Ніколас» М.Казіву, засновнику ТОВ «Гріно» Сергію Гринюку.

 

    
     
 
     
    
     
    
   

    Із теплими, щирими словами привітання звернулись до випускників їх перша вчителька, а нині завуч школи  Оксана Романівна Бондаренко.

    Дуже напруженим, тривожним був цей рік для нашої держави. В кожному навчальному закладі діти прагнули тільки одного – спокою та мирного неба над головою. Та шкільне життя тривало. Наші вихованці окрім здобутків у навчанні брали активну участь у різних конкурсах, спортивних змаганнях з шахів, футболу, спортивного орієнтування, які проводив регіональний центр фізичної культури і спорту для інвалідів «ІНВАСПОРТ», а також «Іграх патріотів УТОГ», міжнародному проекті «Зустріч зі Східною Європою», який запровадили наші друзі з Німеччини.

 
     
    
     
    
     
     
 
     
    
     
    
   
     
 
     
    
     
 
     
    
     
    

    Найактивніші вихованці та їх батьки на святковій лінійці були нагороджені подяками.

    Хай відлуння останнього дзвоника назавжди залишиться у серцях наших випускників. В добру вам путь!

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021