Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:19

| RSS
Головна | Профілактика професійного вигорання
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comСиндром професійного вигорання педагога: психологічні чинники та профілактика


В рамках співпраці між Комунальним закладом «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» та Буковинським державним медичним університетом 21 лютого в Світлиці дозвілля нашого закладу відбулось заняття «Профілактика синдрому професійного вигорання у педагогічних працівників» за участю доцента кафедри психології та соціології Алли Степанівни Борисюк, керівника медико-психологічного центру Буковинського державного медичного університету, доцента Олександра Юрійовича Поліщука та головного спеціаліста центру соціальних служб відділу у справах сім’ї та молоді Чернівецької міської ради, керівника міської психологічної служби «Телефон довіри» Миколи Ярославовича Антофійчука.

Мова йшла про причини, психологічні чинники, наслідки професійного вигорання педагогів та способи запобігання цьому явищу. Ми дізнались про те, що професійне вигорання педагога – це небезпечний синдром фізичного та емоційного виснаження, що містить як розвиток негативної самооцінки й негативного ставлення до роботи загалом, так і втрату розуміння та емпатії стосовно учнів зокрема. Цей синдром, на думку науковців, має "запах психологічної мережі, що горить”.

Менш схильними до професійного вигорання є особистості:

-        з високим рівнем самооцінки;

-        впевнені у власних можливостях і здібностях;

-        відкриті, комунікабельні, самостійні;

-        здатні формувати і підтримувати позитивні установки стосовно себе та інших.

Психологи вчасно нагадали нам про те, що чим більше та інтенсивніше працює людина, тим більше та інтенсивніше вона повинна відпочивати! Позитивні емоції, гарний настрій, який ми самі собі створюємо та посмішка подовжують людині повноцінне творче життя.

Знання та поради, які отримали педагоги під час спілкування з науковцями Буковинського державного медичного університету надали наснаги та оптимізму учасникам цього заходу. За що ми висловлюємо їм щиру подяку!


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021