Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:46

| RSS
Головна | Подорож у світ професій
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Подорож у світ професій

 

    Вибір професії – це питання постає перед кожним учнем на порозі закінчення школи. От і цього року вихователь 10-го класу В.П.Загута провела зі старшокласниками заочну подорож у світ професій для того, щоб закріпити знання учнів про різноманітність професій, допомогти у розв'язанні такого проблемного питання, як вибір професії, допомогти обрати справу до душі, відповідно до своїх можливостей, надати інформацію про наявність навчальних закладів та спецгруп для нечуючих студентів в Чернівцях та види професій, які можна в них отримати, а також місця працевлаштування нечуючих громадян, показати на прикладах користь тісної співпраці школи – батьків – УТОГу.

    На захід завітали дуже добре знайомі всім старшокласникам гості – голова Чернівецької обласної організації УТОГ Л.І.Дубровіна та голова міського ТОУТОГ – Н.М.Армашова, які розповіли дітям про навчальні заклади, де можуть здобути професію слабочуючі випускники, про те як зробити свій правильний вибір у житті.

    На захід також завітали випускники нашого закладу попередніх років, які на сьогоднішній день є студентами 1-го та 2-го курсів ПТУ №8 Софія Сментенюк, Юлія Лісничок, Ірина Винник та Марія Угренюк. Вони довго розповідали про проблеми, які виникають у них під час навчання та труднощі, що спіткають у більш дорослому житті. І на завершення старшокласники отримали побажання не помилитись у правильному виборі професії. Адже народна мудрість каже: «Щасливий той, хто радісно йде на роботу і з радістю повертається додому».

 

    
     
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    

 

 
     
    
     
  
     
    
     
  
     
    
     
 
     
    
     
 
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021