Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:44

| RSS
Головна | Січневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Січневе засідання педагогічної ради

 

    Відповідно до перспективного плану контролю за станом викладання навчальних дисциплін, річного плану роботи у нашому закладі протягом другої половини І семестру вивчався стан викладання предметів природничого циклу. Результати моніторингу вищевказаних предметів обговорювались на засіданні педагогічної ради на тему: «Стан викладання предметів природничого циклу, основ здоров'я, географії, природознавства в 5–10 класах та природознавства, «Я у світі», «Я і Україна», основ здоров'я в початковій школі. Ефективність роботи вчителів природничого циклу у формуванні екологічної компетентності учнів з особливими освітніми потребами. Застосування методу проектів у формуванні екологічно грамотної поведінки в довкіллі».

    Заступник директора з навчально-виховної роботи О.Р. Бондаренко доповіла присутнім про якість навчальних досягнень учнів за І семестр 2015/2016 н.р. Вона також наголосила на питанні професійної спрямованості вчителів, як запоруки шкільної природничої освіти.

    Про інноваційні педагогічні  технології у  формуванні еколого-валеологічної культури  та природознавчої  компетентності учнів початкової школи розповіла у своєму виступі вчитель першого класу Н.Ю. Бачинська.

    Про шляхи  формування здоров’язбережувальної компетентності учнів  на уроках природничого циклу доповіла викладач біології в старших класах Н.Г. Марценюк.

    Викладач географії Л.В.Бєлова висвітлила питання ефективності застосування   інноваційних педагогічних технологій на уроках природничого циклу в 5-10 класах.

    Члени педагогічної ради закладу прослухали також звіт голови шкільної ПМПК О.Д.Левицької про роботу шкільної психолого-медико-педагогічної комісії за І семестр.

    Про організацію роботи з охорони праці та безпеки життєдіяльності в школі доповів присутнім В.В.Садовий. 

    Директор школи Н.В.Ткачук звітувала про результати ревізії фінансово-господарської діяльності закладу за період з 01.01.2012 по 30.10.2015 р.

 

    
   

     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    

 

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021