Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:01

| RSS
Головна | Відзначаємо день інваліда
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
Відзначаємо День інваліда


Щороку традиційно на початку грудня, як і у всьому світі, в Комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відзначається День інваліда. А нині ця подія співпала з 60-ти річчям нашої школи.

Цим видатним подіям передував ряд заходів. 3 грудня заняття в закладі розпочалися проведенням Уроку доброти та толерантності, а старшокласники 8-10 класів взяли участь у змаганнях з футболу, які для них організувало Обласне товариство «Інваспорт».

4 грудня 2013 року завершилась акція «Милосердя» по збору коштів, на які було придбано та вручено канцтовари та подарунки дітям, позбавленим батьківського піклування та дітям з багатодітних сімей.

Учні 6-го класу відвідали музично-драматичний театр ім. О.Кобилянської, переглянули виставу «Як Настуся ледь Марою не стала», після якої отримали цінні подарунки (настільні лампи та багато солодощів). 
Ранок 5 грудня розпочався зі спортивно-розважального свята «Козацькому роду нема переводу!». Учасниками змагань були учні 10-го класу та команда шефів нашої школи - Державної служби охорони.

Тематичні слайди, підготовлені класним керівником 10-го класу О.Л.Семеновою сприяли оновленню та розширенню знань всіх присутніх щодо минулого з життя українського козацтва, дозволили в ігровій формі поглибити почуття згуртованості та обов’язку перед командою та вболівальниками. Спритністю, силою, великим прагненням до перемоги, винахідливістю учасники змагань ще раз довели, що козацькому роду нема переводу. Вдячні глядачі – учні школи – щиро вболівали та підтримували обидві команди гучними оплесками.

Та головне – це те, що всі присутні на святі були дуже активними, отримали заряд бадьорості і зміцнили своє здоров’я.

Завершився тиждень фестивалем дитячих талантів «Зорепад надій», на який завітали гості з подарунками та щирими побажаннями. Від Департаменту освіти і науки молоді та спорту до нас завітали методисти Інституту післядипломної  педагогічної освіти Василь Юрійович Туряк та Іван Антонович Борошенко. Наших шефів представила заступник начальника ВДСО при УМВС України в Чернівецькій області – підполковник міліції Ірина Іллівна Івасюк, голова обласного товариства глухих Євгенія Афанасіївна Циганюк. З різних міст і сіл з’їхались випускники школи та батьки наших вихованців.Екскурс у минуле, у 1953 рік, до витоків заснування у місті Чернівцях школи для дітей з вадами слуху зробила керівник учнівського проекту «Історія школи» О.В.Шалєєва.

Бурхливими оплесками зустріли присутні у залі Ганна Афанасіївну Торську, яка протягом останніх 15-ти років успішно керувала нашим закладом.

Зворушливим був виступ випускниці нашого закладу 1987 року Наталії Іванук, яка працює на фабриці ялинкових прикрас в м. Коломия. Власними руками вона виготовила прикраси для новорічної шкільної ялинки і подарувала їх дітям. Від імені випускників вона зі сльозами на очах подякувала школі за те, що в її стінах отримала путівку в достойне життя і стала повноправним громадянином нашого суспільства.

Випускники закладу були приємно подивовані змінами, що відбулись у закладі за останні роки. Вони ще довго не хотіли розходитись по домівках, ділились спогадами про роки, проведені в стінах рідної школи.А діти, в свою чергу виливали свої щирі почуття в зворушливих піснях і танцях.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021