Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 18:57

| RSS
Головна | Чернівцям - 605!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comЧернівцям - 605!


З метою поглиблення знань про рідне місто, буковинський край у комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» було проведено захід на тему: «Чернівці – 605».

Хтось із великих слушно зауважив, що «міста, як і люди, є великі і маленькі, давні та юні, недоглянуті і прекрасні», - а саме цими словами розпочала загальношкільний захід, присвячений Дню міста вчитель української мови та літератури Ж.В.Бойчук.

Вона відмітила, що за 605-літнє своє існування Чернівці стали свідками багатьох історичних подій. У Чернівцях мешкали та зупинялись королі та імператори, генсеки та президенти, видатні митці, науковці, літератори. Визначальною в формуванні образу сучасних Чернівців була епоха панування стилю модерн, що припала на кінець ХІХ – та початок ХХ ст..

У цей період з’являється нова генерація людей, нове покоління, яке започаткувало самобутнє чернівецьке культурне середовище, що орієнтувалося на кращі європейські зразки і на місцеві народні традиції. Чернівці стали феноменом толерантності у широкому співвідношенні різних культур, етносів, конфесій.

Відтоді і до сьогодення вчитель прослідкувала шлях розвитку міста, зазначивши, що кожний історичний період впливає на життя міста і робить свій соціально-економічний та культурний внесок у його розвиток.
«Серця наші навіки в полоні краси, величі, вишуканості, неповторності аури Чернівців» - наголосила Жанна Василівна.


   
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021