Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:59

| RSS
Головна | З Днем Учителя!
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      З Днем Вчителя!

 

    У неділю, 1 жовтня, вся Україна буде відзначати День працівника освіти. Як відомо, за рекомендацією ЮНЕСКО в 1994 році, День вчителя отримав статус міжнародного свята, яке відзначається більш ніж у 100 країнах світу.

    Напередодні цього свята, 29 вересня, привітали своїх вчителів, вихователів і учні нашого закладу. Вони приготували для них теплі слова, малюнки, квіти та пісні.

    Цікаво, що 1 жовтня – це, також Міжнародний день музики, який за рішенням ЮНЕСКО вперше відзначався у 1975 році. Тому учні та педагоги нашого закладу запросили до себе на свято студентів Чернівецького музичного училища ім. Сидора Воробкевича під керівництвом викладача відділу народних інструментів Григорія Максимюка.

    В залі не знайшлося жодного, хто залишився байдужим до чарівного світу музики. Як найменші, так і найстарші наші вихованці намагались якомога ближче наблизитися до музикантів, щоб не тільки почути, а і відчути музичні хвилі, поринути в прекрасний світ звуків і коливань. Вони надзвичайно раділи і співпереживали, відкривали свої душі і серця назустріч дивовижному світу музичного мистецтва.    

    Це спільне свято освітян і музикантів надовго залишиться в пам'яті педагогів та їхніх вихованців. Тут ми переконалися в тому, що освіта і мистецтво повинні завжди йти поруч. Адже як освіта так і музика несуть світовій спільноті ідеали миру і дружби між усіма народами, обмін досвідом та розвиток культур, взаємне поважне ставлення до різноманітних естетичних цінностей.

    Велика подяка музикантам від усього колективу нашого закладу!

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021