Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 20:31

| RSS
Головна | Вітання до Німеччини
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comВітання до Німеччини


24 квітня в рамках міждержавного партнерства з Аугсбурзьким центром підтримки дітей та юнацтва з вадами  слуху (Німеччина), та напередодні великого християнського свята Великодня в стінах нашої школи відбулася презентація проекту «Великодні традиції».

Класні керівники 5-го та 6-го класів Т.В.Лушпай та С.К.Холодницька разом зі своїми вихованцями розповіли про історію, традиції розпису писанок. Детально зупинились на символіці, семантиці кольорів писанки, а також розповіли про те, як святкують Великдень у різних країнах світу. Цікавою та новою була інформація про різновиди пасхальних яєць: писанки, крашанки, крапанки, дряпанки, мотанки, бісерні, восково-бісерні, клаптеві.
Найочікуванішим моментом заходу був майстер-клас із писанкарства, який провела працівник Художнього музею Лариса Миколаївна Курущак. Вона навчила наших учнів всім етапам виготовлення традиційної української писанки. Діти із захопленням наносили восковий малюнок писачком на яйце, опускали його у фарбу і були приголомшені результатами своєї роботи.

Усе дійство було зафільмовано професійним оператором та перекладено німецькою мовою. Диск із відеозаписом, а також пасхальні подарунки, виготовлені нашими учнями, будуть передані друзям із Аугсбурзького центру підтримки молоді.

Така проектна діяльність допомагає нашим учням поважати, вивчати, примножувати традиції українського народу.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021