Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:11

| RSS
Головна | Творчий звіт педагогів - 2018
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Творчий  звіт педагогів - 2018

 

    Учительська доля барвистіша, ніж саме життя. Є в ній усе: сльози радості і гіркота невдач, найвищі злети духу – аж до запаморочення від висоти і, сірий туман буденності, свіжий рожевий вітер змін і тягуче відчуття застою. Але є дні, коли все найтепліше, наймудріше та найяскравіше в педагогічній професії збирає в тепле дружнє коло усіх колег. 14 березня 2018 року якраз такий день для педагогів нашої школи. В цей день відбувся творчий звіт педагогів, які атестуються.

     Атестація – це підсумок професійної майстерності педагога, демонстрація найкращих професійних умінь, це новий етап на шляху до підняття педагогічного авторитету серед колег та учнів, змога проявити свої здібності.

     Але атестація – це свято великої, щедрої, доброї вчительської душі, свято творчості педагога. А наша школа – це розмаїття особистостей. Тут працюють люди, наділені розумом, людяністю, креативністю і неабиякими талантами. І, саме в цей день всі педагоги побачили чудові таланти своїх колег, які атестуються. Тут ми почули мініатюри на шкільну тематику у виконанні вчителя української мови та літератури Жанни Василівни Бойчук, ніжні ліричні сповіді вчителів початкових класів Ольги Дмитрівни Левицької «Дорога вчителя вся виткана з любові» та монолог «Душа» у виконанні Наталії Степанівни Король, віршовані есе вихователя Любові Филимонівни Адамюк. Веселі гуморески прозвучали у виконанні молодих вихователів Яни Олегівни Ловчинської та Ірини Іллівни Лунгу, сповідь про творчу та багатогранну роботу вихователя дошкільної групи ми почули у виконанні Олени Євгенівни Козар.

    Найкреативнішими були вчителі Світлана Михайлівна Ткачук та Юлія Сергіївна Курик, які представили на загал своє бачення концепції нової української школи.

    Найтемпераментнішим та таким, що запалює, був виступ тріо вихователів передпенсійного та пенсійного віку «Виховательський гвавт» у складі Олени Лазарівни Семенової, Лариси Володимирівни Ключевської та Нелі Іванівни Полюлях, які виконали частівки на шкільну тематику.

    В новому амплуа предстала перед колективом наша зіркова викладач ритміки Надія Володимирівна Васелюк.

    Ведучою заходу була наша талановита молода педагог-організатор Марина Юріївна Фалібога.

    З успішним завершенням привітала всіх учасників натхненного творчого звіту директор школи Наталія Василівна Ткачук. Вона побажала всім попутного вітру, зорі ясної, чистої води, щоб їхня вчительська справа істинна й довічна світила дітям довгі роки, шани й любові від учнів та колег та подальших творчих злетів.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  

 

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021