Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:49

| RSS
Головна | «Класний» класний керівник
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com«Класний» класний керівник


Як тільки учні роз’їхались по домівках відпочивати, педагоги вирішили і собі організувати свято, на якому поділитись своїм досвідом, розповісти про свої методи і принципи в роботі класного керівника, про свої секрети, про те, що вони роблять для того, щоб стати «класною» класною мамою для своїх діток і з’ясувати, нарешті, хто ж них є самий «класний» класний керівник.

Форма розповіді була довільною, що надало необмежений простір для творчості педагогів. Тут прозвучали і вірші, і пісні, і літературні есе, і, навіть, театралізоване дійство.
Форма розповіді була довільною, що надало необмежений простір для творчості педагогів. Тут прозвучали і вірші, і пісні, і літературні есе, і, навіть, театралізоване дійство.

Другий етап свята проходив під гаслом «Моє хобі, мої уподобання». Тут ми мали можливість дізнатись багато цікавого про особисте життя вчителів, про їх приховані таланти і те чому вони присвячують свій вільний час. Присутні на святі мали змогу здійснити віртуальні подорожі разом із своїми колегами, переглянути цілі виставки робіт прикладного мистецтва, виконаних руками педагогів. 

         Слід зазначити, що переможця конкурсу так і не було визначено. Кожний з класних керівників виявився неперевершеним. Всі учасники свята були щиро вдячні адміністрації закладу, особливо завучу з навчально-виховної роботи Наталії Василівні Ткачук за організацію заходу, за надану можливість поділитись з колегами своїми досягненнями в роботі, розкрити потаємні куточки вчительської душі.Ми ще раз переконались у тому, що в нашому закладі працюють Педагоги з великої літери і тільки людина творча, креативна, з великою любов’ю до дітей, з відкритою душею, з багатогранними талантами може увійти в серце дитини і залишитись там назавжди, освічуючи життєвий шлях своїм вихованцям.Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021