Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:20

| RSS
Головна | Зустрічаємо Миколая
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

     Зустрічаємо Миколая

 

    19 грудня вихованці КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» щиро зустрічали Святого Миколая Чудотворця та його вірних помічників, які дарують чудо дітям з особливими потребами. У цей день до нас на свято завітали: перший заступник голови Чернівецької облдержадміністрації Михайло Вікторович Павлюк, депутат Чернівецької міської ради Олександр Іванович Пуршага, начальник управління освіти і науки Чернівецької облдержадміністрації Оксана Леонідівна Сакрієр, представник управління культури Чернівецької ОДА Василь Володимирович Баранчан та управління молоді та спорту Вадим Ткач, директор Чернівецької обласної організації УТОГ Людмила Іванівна Дубровіна, начальник кадрового забезпечення Управління поліції охорони в Чернівецькій області Альона Миколаївна Чебан, представники мережі  магазинів «Обнова Єврошоп».

    Цього разу Святий Миколай руками добрих людей, своїх помічників, виконав найпотаємніші побажання наших вихованців. Тут були і солодощі, і настільні ігри і, найцінніше – мультимедійний проектор для того, щоб діти з особливими освітніми потребами могли краще бачити і чути, краще вчитися і на наступний рік заробити у Святого Миколая ще більше подарунків.

    Але найбільше чудо, - за словами директора УТОГ Людмили Іванівни Дубровіної, - яке сотворив Миколай, це те, що є така школа, яка допомагає особливим дітям стати талановитими, успішними, знайти своє місце в житті, бути справжніми патріотами України, бути корисними не тільки собі, а й усьому суспільству. І ми повинні це чудо оберігати і усіма силами допомагати здійснювати свої добрі справи.

    В день Святого Миколая завітали до нас також учні 2-В класу гімназії №4 та діти з недільної катехічної школи при Соборі Успення Пресвятої Богородиці. Вперше завітав до нас Єпископ новоутвореної Чернівецької Єпархії ЦГКУ кир Йосафат Мощич та настоятель собору отець Валерій Сиротюк. Діти довго готувались до цієї зустрічі. Вони цілий рік старанно навчались, допомагали дорослим, займались спортом, підготували до свята пісні, танці, вірші за що отримали солодкі, цікаві, смачні подарунки.

    Вже багато років поспіль існує традиція – до нас приходять студенти першокурсники Буковинського державного медичного університету для того, щоб познайомитися зі своїми майбутніми пацієнтами та проявити основну рису, притаманну професії лікаря – милосердя. Цього року студентів першого курсу спеціальності «Медицина» привели до нас викладачі БДМУ Наталія Іванівна Бицько, Жанетта Анатоліївна Чорненька та Агнеса Юріївна Томашевська. Щороку вони спостерігають зростання, позитивні зміни у розвитку наших вихованців, які відбуваються завдяки зусиллям і старанням усього колективу спеціального навчального закладу та людей, небайдужих до дітей з особливими потребами.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    

 

    
     
 
     
    
     
    
     
  
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

 

 
     
 
     
 
     

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021