Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:39

| RSS
Головна | Свято першого дзвоника
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Свято першого дзвоника

 

     Свято першого дзвоника в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» розпочалось «Молитвою за Україну» та хвилиною мовчання з метою вшанування пам’яті загиблих у боротьбі за свободу, цілісність та єдність нашої держави.

     До всіх присутніх на святі школярів, вчителів, батьків, гостей зі словами вітання звернулась директор школи Наталія Василівна Ткачук. Вона подякувала всім спонсорам, працівникам закладу, які в цей скрутний для країни час доклали максимум зусиль для того, щоб зробити ремонт, підготувати школу до нового навчального року.

     На свято завітали представники наших шефів: начальник ВДСО при УМВС в Чернівецькій області Сергій Сергійович Чоботар, психолог відділу охорони ВДСО при УМВС в Чернівецькій області Тетяна Василівна Михайлюк, начальник сектору кадрового забезпечення ВДСО при УМВС в Чернівецькій області Ірина Іллівна Івасюк. Як завжди вони прийшли не з порожніми руками, а з подарунками для першокласників.

Учні закладу дарували своїм гостям гарячі слова подяки. З особливим піднесенням виконували гімн України учасники гуртка жестової пісні. І хоча не було чути голосів слабочуючих дітей, про велику любов до Батьківщини говорили їхні палаючі очі та гарячі серця.

    Особливо зворушливими були слова вітання, з якими перед школярами виступив представник ветеранської організації, інвалід війни, воїн-інтернаціоналіст Валентин Васильович Нєпосєдов. Він закликав над усе любити свою Україну, яка прагне бути найкращою країною в Європі, свій народ, який прагне миру і свободи.

 

   
   
   
   
   
   
   
   
   

   

     Гості, присутні на заході, учні, батьки залучались до акції «Замість квітів – допомога армії». Діти  пообіцяли взяти активну участь у Всеукраїнській акції «Лист пораненому».

    Велику шану і повагу висловили учні батькам дітей, які зараз знаходяться в зоні АТО. Учні 10-го класу разом із своїм вихователем поклали квіти до пам’ятника Хреста Пієти з метою вшанування пам’яті Героїв Небесної сотні, загиблих у боротьбі за свободу.

    Першим уроком в закладі був урок на тему «Україна – єдина країна», який з метою розширення поняття про єдність, незалежність і суверенітет нашої держави, сприяння формування національної свідомості школярів, формування активної громадянської позиції, виховання патріотизму провели вчителі української мови та літератури Марина Василівна Фалібога та Жанна Василівна Бойчук.

 

   
   
   

     

Допоки серця пломінь не стиха

І школа радо двері відчиняє,

Веселий голос першого дзвінка

Нашій землі надію сповіщає.

Він всім співає, що іще жива

Душа Вкраїни, викохана в дітях,

Що на скрижалях вічності помістять

Свого народу справи і слова.


 

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021