Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:47

| RSS
Головна | Омріяні літні канікули
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Омріяні літні канікули

 

    Не за горами літні канікули, на які всі діти з нетерпінням чекають. Як цікаво відпочити? Що нового можна дізнатися? Чи можна самостійно організувати відпочинок? Скільки коштів треба на це витратити? Яких правил безпеки потрібно дотримуватись?

    Відповіді на ці запитання шукали старшокласники в рамках проекту «Мої омріяні літні канікули», який організували і провели вчитель математики Наталія Борисівна Борлодян і вчитель географії Людмила Василівна Бєлова, і захист якого відбувся 13 березня 2019 року.

    Чотири групи учнів організували віртуальні подорожі, під час яких їм знадобились знання з географії та математики. Діти врахували все: візитівку країни, складання маршруту подорожі, бронювання помешкання, вибір способу пересування, харчування, обмін валют, екскурсії …

    Кожна група розрахувала бюджет своєї подорожі, який всіх приємно вразив. Діти дійшли висновку, що найбільш прийнятний спосіб подорожування – це подорожування Україною. Це буде найбільш економно, комфортно, безпечно і не менш цікаво.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021