Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:18

| RSS
Головна | Відзначаємо День охорони праці
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
 

         Відзначаємо Всесвітній День охорони праці


 

       На виконання Указу Президента України від 18.08.2006 №685/2006 «Про День охорони праці» в нашому закладі відбулися заходи по відзначенню 28 квітня 2014 року Всесвітнього Дня охорони праці.

      24.04.2014 року відбулася екскурсія вихованців школи в пожежну частину, що по вулиці Л.Українки, 3. Учні зустрілися із представником управління ДСНС України в Чернівецькій області О.Г. Лукащуком Проведено практичні заняття з відпрацювання дій на випадок виникнення пожежі, інструктажі щодо правил використання індивідуальних засобів пожежогасіння (вогнегасники ВП та ВВК).

     Із зацікавленістю учні ознайомилися із матеріалами та стендами музею пожежної частини.

 

   
   
   
   

      25.04.2014 року спеціальна комісія провела комплексне обстеження будівлі, приміщень і території закладу з питань безпеки життєдіяльності та охорони праці.

      28.04.2014 року педагогом закладу В.В. Садовим проведено бесіду-інструктаж з охорони праці і техніки безпеки з вихованцями та працівниками закладу.
 


 

 
 
   
   
   

       29.04.2014 року до школи завітала з виступом агітбригада дружини юних пожежників (ДЮП), учасників обласного конкурсу серед загальноосвітніх навчальних закладів (ЗОШ №38).
     Команда юних пожежників «Пожежний батальйон» під керівництвом ЗВР ЗОШ №38 І.О.Будинської, педагога організатора А.Д. Пухальської та музичного керівника І.Д.Ластівки у складі Христини Гузуватої, Христини Червонюк, Аріни Пріску, Івана Корнецького, Ігоря Красія, Ярослава Верстяка порадувала вихованців закладу дотепними жартами, веселими піснями та інсценівками з відповідної тематики. Зал бурхливими оплесками супроводжував виступ гостей, які в свою чергу пообіцяли обов’язково завітати до нас з новою програмою
.
 

   

      З 28 по 30.04.2014 року у школі проходила виставка стінгазет та малюнків, присвячених Всесвітньому Дню охорони праці. Найкращими визнано газети учнів 1-А та 1-Б класів.


 


 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021