Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 19:00

| RSS
Головна | Продовжуємо міждержавну співпрацю
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comПродовжуємо міждержавну співпрацю 


Вже кілька років поспіль триває плідна співпраця колективів спецшколи-інтернату № 2 та Аугсбурзького центру підтримки молоді.

Директор і педагогічний колектив Аугсбурзького центру надіслав листа із пропозицією взяти участь у міждержавному проекті «Великодні традиції», який має на меті порівняти традиції святкування свята Пасхи у Німеччині та Україні. 

Першим результатом нашої співпраці був подарунок від німецьких друзів після святкування Великодня у Німеччині 31-го березня 2013 року. Вони надіслали нам Великоднє деревце, випечену власноруч  смачну паску і рецепт її виготовлення, дитячі малюнки, аплікації, основним персонажем яких являється традиційний німецький великодній кролик.

З надісланого листа ми дізнались про те, що всі члени німецької родини зустрічаються у Пасхальну неділю за пасхальним сніданком.

Часто на столі стоїть горщик з різними гілочками і різнокольоровими, розфарбованими власноруч пасхальними яйцями.

На сніданок подають частіше за все хліб і пасхальну шинку, розфарбовані кольорові варені яйця, а також пиріг з дріжджового тіста, пасхальний хліб різної форми. Також не завадять і шоколадні яйця для самих маленьких членів родини.

Вихованці нашого закладу з цікавістю відгукнулися на пропозицію німецьких друзів. Учні 5 – 6 класів разом з класними керівниками підготували презентацію, яку надіслали вихованцям Аугсбурзького центру. Вони зібрали інформацію про виготовлення та символіку писанок.


Учні молодшої школи взяли участь у конкурсі малюнків до Великодня, а старшокласники виготовили писанки у різних техніках: оздоблення бісером, вишивка, модульне орігамі. Найкращі зразки цих робіт будуть надіслані до Аугсбурзького центру.


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021