Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 19:04

| RSS
Головна | Формуємо життєві компетентності
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Формуємо життєві компетентності

 

    Формування у дітей з особливими освітніми потребами ключових життєвих компетентностей з метою їх повноцінного життя в сучасному суспільстві, формування соціально свідомої, активно діяльної особистості, патріота України – проблема, над якою працює педагогічний колектив КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2».

    Проблема формування активної особистості та включення її в складну систему суспільних відносин, формування якостей активного громадянина вирішується в спеціалізованому закладі не просто, тому що, часткове порушення слухового сприймання оточуючого світу ускладнює і обмежує кількість і якість контактів даної категорії дітей, затримуючи процес їх соціалізації.

    Тому педагоги закладу спрямовують свої зусилля на розширення кругозору, розвиток пізнавальних інтересів, розвиток пам’яті, уваги, мислення, прагнення до самовдосконалення дітей з особливими освітніми потребами.

    Виховання починаємо з найменших. Так, наприклад, педагогічний колектив дошкільної групи Б у складі вихователів О.Є.Козар, Г. Я. Маньковської, дефектолога Т.Д.Михальчук, музичного керівника І.І.Нємцевої провели бінарне заняття з елементами піскотерапії і музично-ритмічних вправ на тему «Нова музична казка про Колобка», де їхні вихованці продемонстрували вміння брати участь у руховій діяльності, свої просування в соціально-моральному, емоційно-цілісному, пізнавальному, мовленнєвому, креативному розвитку.

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     

    Вихователь М.Ю.Фалібога організувала для вихованців закладу «Бенефіс юних читачів», вікторину «Чарівний світ українських казок». Тут діти ділилися враженнями про прочитані казки, змагалися у командах хто більше і краще знає все про казки, вчились перевтілюватись в улюблених героїв казок. Журі конкурсу було дуже важко виявити переможців бліц опитування, казкових вікторин, конкурсу капітанів команд, музичних конкурсів, оскільки активність залу деколи перевищувала зусилля учасників змагання.

     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  

    Вихователь Ж.М.Тарнавський провів для старшокласників інтелектуальну гру «Брейн-ринг», учасники якої вчились працювати в команді, продемонстрували свої знання про історію, видатних діячів, пам’ятні місця України, а головне - продемонстрували прагнення до самовдосконалення, прагнення вдосконалювати свої знання і вміння застосовувати їх на практиці.

 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     

    Вихованці класовода 2-Б класу Ю.С.Курик показали як вони вивчають правила ввічливого школяра, свідомо дотримуються цих правил та вміють застосовувати набуті знання в різних життєвих ситуаціях.

     
  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
 
     
  

   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021