Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:43

| RSS
Головна | Наші останні новини
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

В нашій школі щодня відбувається багато важливих подій. На сторінках цього блоку ви знайдете інформацію про найцікавіші останні новини життя школи

 

   
День української писемності та мови
До Дня української писемності та мови в нашій школі відбувся своєрідний флешмоб. І хоча він проходив у режимі дистанційного Інтернет-спілкування, Свято виявилося справжнім а, головне, креативним. Втім, самі можете у цьому переконатися.
Дізнатися більше >>
   
Жовтневе засідання педради

29 жовтня відбулося засідання педагогічної ради нашого закладу. У зв’язку з карантинними заходами засідання відбувалося у режимі онлайн, з використанням платформи сервісу відео конференцій Zoom. Порядок денний педагогічної ради: «Шляхи формування компетентностей особистісного розвитку вихованців. Пошук нових форм і методів позаурочної роботи через розвиток творчих здібностей школярів з особливими освітніми потребами» …

Дізнатися більше >>
   
Бути здоровим - це круто!

Особливо під час пандемії COVID-19. Такою була тема першого уроку, який підготувала для вас вчителька Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи №2 Наталія Григорівна Марценюк. Сурдопереклад їй допомогла зробити також вчителька нашого закладу Світлана Олександрівна Процюк. Дивіться! І самі у цьому переконаєтеся.

Переглянути відео-урок >>
   

Перше вересня настало!

Щиро вітаємо вас, дорогі друзі, з початком нового 2020/2021 навчального року! І не дивлячись на те, що він розпочинається онлайн, ми – завжди з вами! Ми – завжди разом! Запрошуємо вас переглянути наші відео про сьогоднішнє свято – День знань. Ви візьмете участь в онлайн-лінійці, почуєте Гімн України у виконанні наших учнів. Послухаєте привітання директора і педагогів школи. Здоров’я вам, Щастя і Успіхів у новому навчальному році!

Дізнатися більше >>

   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
   
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021