Чернівецька спеціальна школа №2 - Збори батьківського активу

Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 20.01.2017, 15:54

| RSS
Головна | Збори батьківського активу
Меню сайту

Авторизація

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Олександр Скубак,

продюсер, адміністратор

Ніна Скубак,

менеджер, ньюсмейкер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Збори батьківського активу

 

    18 вересня 2015 року в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» відбулось засідання батьківського активу закладу, де обговорювались проблеми спільної діяльності адміністрації, працівників та батьків в управлінні закладом.

    Директор школи Н.В.Ткачук доповіла присутнім про готовність школи-інтернату до нового 2015/2016 н.р. та роботи в осінньо-зимовий період, а, також про напрями господарської діяльності на 2016 рік, перелік ремонтних робіт, які, відповідно до перспективного плану, планується реалізувати в 2016 році.

    На засіданні батьківського активу мова йшла про реалізацію шкільних  проектів «Збережімо, тепло в школі» та «Шкільний спортивний майданчик», про участь у благодійних акціях на підтримку  військовослужбовців, які проходять службу в зоні АТО.

    Члени батьківського комітету обговорили та погодили проект Правил внутрішнього шкільного розпорядку, а також затвердили склад батьківського комітету, піклувальної ради  комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» на 2015/2016 н.р.

    
     
 
     
    
     
    
     
    

 

 

Офіційні сайти

Відео блок
 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017