Статистика |
Онлайн всього: 26 Гостей: 26 Користувачів: 0 |
|
Наші спортивні досягнення
Травневі свята учні нашої школи відзначили новими спортивними досягненнями, а саме здобули третє місце у загально-командному заліку обласної Спартакіади «Повір у себе», присвяченій 27-річниці Незалежності України та ПЕРШЕ місце у загально-командному заліку обласного спортивно-тематичного конкурсу «Ігри патріотів УТОГ» серед людей з вадами слуху за що отримали відповідні грамоти та нагороди.
![](http://s011.radikal.ru/i318/1505/75/33a94224101f.png)
|
|
|