Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:27

| RSS
Головна | Тиждень безпеки життєдіяльності
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Тиждень безпеки життєдіяльності

 

    На виконання Плану спільних заходів щодо підготовки учасників навчально-виховного процесу і працівників освіти Чернівецької області до захисту та дій у надзвичайних ситуаціях на 2014 рік, затвердженого наказом Департаменту освіти і науки Чернівецької ОДА в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» з 10 по 17 листопада проведено Тиждень знань основ безпеки життєдіяльності.

    В рамках тижня педагогами та медичними працівниками закладу проведено заходи, а саме: роз’яснювальну роботу, тематичні уроки з основ здоров’я та бесіди, практичні заняття серед учнів щодо дотримання ними правил безпечної поведінки, набуття навичок дій у разі виникнення надзвичайних ситуацій в побуті, навчанні, трудовій діяльності та відпочинку.

    З вихованцями дошкільних груп, учнями підготовчого – 10 класів протягом тижня та систематично протягом навчального року проводяться класні години спілкування з питань безпечної поведінки на вулицях, у громадському транспорті, на спортивних та ігрових майданчиках, у ліфті, на воді та поблизу водоймищ, при експлуатації побутових та газових приладів, під час грози та сильного вітру, при виявленні небезпечних предметів.

    Проведено також консультативно-роз’яснювальну роботу серед батьків учнів та вихованців про їх відповідальність за збереження життя і здоров’я дітей та дотримання правил безпеки в побуті.

    Свої знання про здоровий спосіб життя, правила безпечної поведінки вихованці закладу мали можливість проявити та застосувати під час проведення конкурсу малюнків «Здоровий спосіб життя очима дітей», проведення рольових та дидактичних ігор з питань попередження дитячого травматизму, марафону знавців правил дорожнього руху, підготовки відео лекції на тему: «Правила поведінки в екстремальних ситуаціях природного та техногенного характеру».

   
   
   

    Вчитель біології Н.Г.Марценюк підготувала разом з учнями 6 – 10 класів відео лекцію на тему «Шкідливі звички – чи життя без них!» та проект на тему «Чинники здорового способу життя».

    Психолог І.В.Мислюк провела з учнями початкової школи заняття-тренінг «Побут – безпека та небезпека» та заняття-тренінг для учнів 10 класу «Твоє життя – твій вибір».

    Особливо актуальними були практичні заняття з надання першої долікарської допомоги при побутових травмах, проведені медичними працівниками закладу для учнів 5 – 10 класів та перегляд фільму «Небезпечні знахідки. Ризики і загрози, пов’язані із виявленням вибухонебезпечних пристроїв».

    Надзвичайно вразила дітей тема торгівлі людьми, що була порушена представником молодіжного центру «Форум» (м. Вінниця) Ліщун Оленою Дмитрівною, яка провела для учнів старших класів лекцію з елементами тренінгу на тему: «Торгівля людьми – це злочин», де були наведені жахливі приклади торгівлі людьми, надані практичні поради як уберегти себе і не стати жертвою злочинців, вміти захистити свої права.

   
   
   

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021