Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:42

| RSS
Головна | Вимога часу - володіння ІКТ
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comВимога часу – 100 відсотків володіння ІКТ

 

Кожен вчитель загальноосвітнього навчального закладу, незалежно від типу закладу та рівня своєї кваліфікації, повинен вміти орієнтуватися в інформаційному просторі, отримувати інформацію та оперувати нею відповідно до власних потреб і вимог сучасного високотехнологічного суспільства.


Тому, відповідно до наказу головного управління освіти і науки Чернівецької обласної державної адміністрації, керуючись рекомендаційним  листом Міністерства освіти і науки України та з метою забезпечення 100-відсоткового оволодіння педагогами школи  до кінця 2011 року основами інформаційно-комунікаційних технологій в нашому закладі організовано щотижневі навчання педагогів в диференційованих групах   на рівні  «Початківець», «Активний користувач». Керівником комп’ютерного гуртка призначено досвідченого педагога, «Заслуженого вчителя України»  Тетяну Петрівну Караванову. До березня 2012 року планується також провести  навчання з педагогами школи, які володіють ІКТ на рівні «Активний користувач» курси  за програмою «INTEL. Навчання заради майбутнього». Всі демонстраційні загальношкільні заходи для вихованців школи різних вікових груп  будуть проводитись з  застосуванням навчальних комп’ютерних програм.

Адже всі добре розуміють, що на сьогодні, без використання інформаційно-комунікаційних засобів не можливо забезпечити рівний доступ до якісної освіти для дітей з особливими потребами.

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021