Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:38

| RSS
Головна | Гість з Німеччини
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Гість з Німеччини

 

    Не минуло ще й року, як до комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» вдруге завітав координатор проекту «Зустріч зі Східною Європою» Уве Наштвей, на запрошення якого вихованці нашого закладу брали участь у конкурсі малюнків, що відбувся в рамках цього проекту за підтримки Федеральної землі Нордрайн-Вестфален. Дітям було запропоновано пофантазувати на тему входження України до Європейського Союзу, зобразити те, що вони люблять, про що мріють, якими уявляють найбільш комфортні для себе умови і якими бачать себе у складі Євросоюзу. Наш гість відмітив, що буковинські діти гідно впорались із завданням. На підтвердження високого рівня виконаних учнями робіт він привіз відзнаки всім 16-тьом учасникам конкурсу – грамоти, підписані міністром освіти Німеччини та міністром соціального захисту сім’ї, молоді та спорту.

  
     
 
     
  
     
  
     

    Уве Наштвей переказав також побажання німецьких друзів про подальшу співпрацю, продовження спільного проекту, мета якого – навчитись один від одного чогось нового, позитивного. У вересні місяці він пообіцяв привезти для наших дітей тематику нових робіт для подальшої участі у проекті.

     
  
     
  
     
  
     
  
     
  
     
 
     

    Наш гість також зазначив, що німецькі діти в своїх малюнках більше відображають мрії про комп’ютери, машини, в той час як українські діти малювали в основному маму, тата, свою родину, що говорить про те, що українські діти найбільше цінують мир, спокій, і мріють, щоб вся родина була разом.

 

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021