Гість з Німеччини
Не минуло ще й року, як до комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» вдруге завітав координатор проекту «Зустріч зі Східною Європою» Уве Наштвей, на запрошення якого вихованці нашого закладу брали участь у конкурсі малюнків, що відбувся в рамках цього проекту за підтримки Федеральної землі Нордрайн-Вестфален. Дітям було запропоновано пофантазувати на тему входження України до Європейського Союзу, зобразити те, що вони люблять, про що мріють, якими уявляють найбільш комфортні для себе умови і якими бачать себе у складі Євросоюзу. Наш гість відмітив, що буковинські діти гідно впорались із завданням. На підтвердження високого рівня виконаних учнями робіт він привіз відзнаки всім 16-тьом учасникам конкурсу – грамоти, підписані міністром освіти Німеччини та міністром соціального захисту сім’ї, молоді та спорту.
![](http://s019.radikal.ru/i603/1505/e9/7518df94cd19.jpg) |
|
![](http://s57.radikal.ru/i155/1505/54/4f091a26dcae.png) |
|
|
|
![](http://i016.radikal.ru/1505/05/573ab7705435.jpg) |
|
![](http://s017.radikal.ru/i408/1505/dd/6447243259be.jpg) |
|
|
|
![](http://s017.radikal.ru/i411/1505/15/fda3346b4a28.jpg) |
|
![](http://s017.radikal.ru/i423/1505/4d/5c530c5a8f89.jpg) |
|
|
|
![](http://s020.radikal.ru/i710/1505/49/6a66436fca29.jpg) |
|
![](http://s019.radikal.ru/i641/1505/1f/696fe2ce7f77.jpg) |
|
|
|
Уве Наштвей переказав також побажання німецьких друзів про подальшу співпрацю, продовження спільного проекту, мета якого – навчитись один від одного чогось нового, позитивного. У вересні місяці він пообіцяв привезти для наших дітей тематику нових робіт для подальшої участі у проекті.
|
|
|
|
![](http://s61.radikal.ru/i171/1505/8c/04248458c205.jpg) |
|
![](http://s011.radikal.ru/i318/1505/ad/bf95698e6b00.jpg) |
|
|
|
|
|
|
Наш гість також зазначив, що німецькі діти в своїх малюнках більше відображають мрії про комп’ютери, машини, в той час як українські діти малювали в основному маму, тата, свою родину, що говорить про те, що українські діти найбільше цінують мир, спокій, і мріють, щоб вся родина була разом.
|
![](http://i067.radikal.ru/1412/17/47f9af8fabd6.jpg)
|