Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:56

| RSS
Головна | Аукціон малюнків
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Аукціон малюнків

 

    В умовах Нової української школи  значно зростає роль колективних спільних місій, завдяки яким діти не тільки з користю проводять свій вільний час, розкривають свої здібності, але й разом з дорослими створювати комфортне освітнє середовище для перебування у своєму освітньому закладі.

    Завдяки ідейній та матеріальній  підтримці нашого спонсора Марини Здебської, творчі роботи учнів КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» були представлені  учасникам  Logistics Winter Camp, організованого Київською логістичною школою (KLS), що проходив у Києві наприкінці грудня 2018 р.

    Під час проведення благодійного аукціону, панувала тепла і щира атмосфера, відчувалася увага до їх творчості. Учасники Логістичної школи прагнули підтримати наших вихованців у їх образотворчій діяльності. Завдяки цьому заходу було зібрано біля 15 тис. грн., які були перераховані на рахунок школи.

    Дуже приємно, що роботи наших дітей віднині прикрашають домівки, робочі місця учасників Логістичної школи з усієї Україні.

    Щиро дякуємо всім добрим людям, професіоналам галузі логістики, учасникам Logistics Winter Camp, організаторам Київської логістичної школи та особливо Марині Здебській за любов і турботу про наших дітей.

 

    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
   

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021