Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:33

| RSS
Головна | Січневе засідання педагогічної ради
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comСічневе засідання педагогічної ради

 

9 січня 2014 року в нашому закладі відбулося засідання педагогічної ради у формі круглого столу з проблеми «Підвищення якості освіти учнів з особливими освітніми потребами – запорука їх успішної соціалізації».

Про динаміку якості навчальних досягнень учнів закладу за 2011/2012, 2012/2013 та І семестр 2013/2014 навчальних років та ефективність організації ігрової діяльності в дошкільних групах, проблеми наступності та узгодженості у викладанні навчальних дисциплін педагогами дошкільних груп, початкової та основної школи доповіла тимчасово виконуюча обов’язки директора школи Наталія Василівна Ткачук.

Інструктор слухового кабінету Ніна Григорівна Скубак дала комплексну оцінку результативності слухомовленнєвої роботи педагогів-дефектологів з слабочуючими учнями та учнями з загальним недорозвитком мови.

Вчитель української мови та літератури Світлана Костянтинівна Холодницька проаналізувала мовленнєвий розвиток та застосування різноманітних форм словесного спілкування як запоруку успішної соціалізації учня зі зниженим слухом.

Секретар шкільної ПМПК Оксана Романівна Бондаренко в своєму виступі висвітлила роль шкільної ПМПК у реалізації комплексного супроводу дітей з особливими освітніми потребами.

Керівник Педагогічної вітальні вчителів початкової школи Юлія Сергіївна Курик доповіла про сформованість навчальних компетентностей в учнів початкової школи (за результатами І семестру 2013/2014 навчального року).

Вихователі закладу Марина Юріївна Фалібога та Олена Лазарівна Семенова розповіли про результативність проведенні самопідготовки в школі та її вплив на рівень засвоєння учнями програмового матеріалу та єдність вимог, співпрацю вчителя та вихователя в плані формування навчальних компетентностей учнів з особливими освітніми потребами.

Голова методичної ради закладу Людмила Олександрівна Тороус проаналізувала ефективність організації методичної роботи з педагогами школи та її вплив на формування навчальних компетентностей учнів зі зниженим слухом та затримкою психічного розвитку.

Практичний психолог Ірина Василівна Мислюк в своєму виступі розкрила шляхи реалізації розвивального компоненту уроків та занять. Формування мотиваційної готовності малюків до навчально-мовленнєвої та ігрової діяльності. Реалізацію принципу індивідуальності під час проведення уроків та занять в школі.

Соціальний педагог Людмила Георгіївна Білик та вчитель трудового навчання Іван Васильович Козмуляк розповіли про здійснення соціально-педагогічного супроводу професійного самовизначення старшокласників та ефективність роботи закладу за цільовим проектом «Свідомий вибір».
Засідання педагогічної ради школи завершилось підбиттям підсумків та одностайним ухваленням рішення.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021