Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 02.03.2021, 19:39

| RSS
Головна | Наші відео-історії
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

«Краще один раз побачити, аніж сто разів почути». Цей добре відомий вислів ми підтверджуємо нашою відео-історією. Багато подій, що відбувалися у житті нашого навчального закладу, ми фіксували на відео. На цій сторінці пропонуємо вам переглянути окремі з них

 

 

Ремонт спортмайданчика

Фільм телевізійного каналу ТВА, Чернівці, про те, як 150 дітей, вихованців спеціальної школи-інтернату №2, стали заручниками папірця. І тому школа не може провести необхідний ремонт спортивного майданчика.

   
Людмила Дубровіна - Уроки жестової мови, частина 1

Заняття жестової мови для педагогів Комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» проводить голова Чернівецької обласної організації УТОГ Людмила Іванівна Дубровіна. Частина 1

   
Наш флешмоб до Дня Соборності

23 січня 2017 року в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» відбувся флешмоб, присвячений Дню Соборності України.

   
З Новим 2017 Роком!

У школі нашій сміх і гра, веселощів багато. Снігуронька і Дід Мороз прийшли до нас на свято. З Новим 2017 роком!

   
Педагогічні читання - 2016

Щорічно за ініціативою завідувача кафедри сурдопедагогіки імені Д.Ярмаченка ФКПП НПУ імені М.П.Драгоманова, доктора психологічних наук, професора, Президента ГО «Асоціація сурдопедагогів та піклувальників про осіб з вадами слуху «Інститут сурдопедагогічної політики» Людмили Іванівни Фомічової проводяться педагогічні читання. Цього разу ХVІІ Всеукраїнська науково-практична конференція відбулася в смт. Сосниця, у червні 2016 року.

   
Слово директора

23 грудня 2016 р. «Слово директора школи Н.Ткачук до гостей з БДМУ». Вже багато років поспіль долучаються до благодійної акції Святого Миколая-чудотворця студенти-першокурсники Буковинського медичного університету під керівництвом кандидата медичних наук, викладача Наталії Іванівни Бутко та викладача Агнеси Юріївни Томашевської. 

   
Атестаційний марафон - 2016

Фільм присвячено проведенню творчих самозвітів педагогів Чернівецької спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату №2, які атестувалися у 2015-2016 навчальному році. …

   
Людські чесноти

У 2015/2016 навчальному році третьокласники почали вивчати новий предмет «Я у світі», який реалізує галузь «Суспільствознавство» Державного стандарту початкової загальної освіти. Урок з цього предмету на тему «Людські чесноти» у 3-Б класі провела старший вчитель Юлія Сергіївна Курик. …

   
Прощання зі школою - 2015
 

Як і по всій Україні, 29 травня 2015 р. продзвенів останній шкільний дзвоник і в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2», констатуючи той факт, що ми завершили навчальний рік, здобули певний багаж знань і стали на рік дорослішими. Востаннє продзвенів він і для наших десятикласників, покликавши їх у незвідану дорогу майбутнього.

   
Скоро в школу!
 

Першими в нашому закладі закінчили навчання дошкільнята. 24 травня 2013 року педагоги, батьки зібрались на радісну подію – випускний ранок дошкільної групи. Вчорашні малята вже підросли, зміцніли, багато чого навчились і готові до подальшого шкільного життя. Минуть літні канікули і для найстарших дошкільнят продзвенить перший шкільний дзвінок. …

   
Великодні традиції
 

В рамках міждержавного партнерства з Аугсбурзьким центром підтримки дітей та юнацтва з вадами  слуху (Німеччина), та напередодні великого християнського свята Великодня в стінах нашої школи відбулася презентація проекту «Великодні традиції», квітень, 2013 р.

   
Звичайне диво
 

Виступ вихованців нашої школи на благодійному фестивалі-конкурсі дитячої та юнацької творчості «Звичайне диво», квітень 2013 р.

   
Пісня випускників
 

Прощальна пісня випускників на випускному балі, травень 2012 р.

   
Танець дошкільнят
 

«Танець дошкільнят», травень 2012 р.

   
Прощальна пісня
 

Прощальна пісня випускників на останній лінійці, травень 2012 р.

   
Сльози розлуки
 

«Сльози розлуки» - розставання зі школою випускників 2012 р.

   
Прощай, школа!
 

«Прощай, школа!» - фільм про випускників 2012 р.

   
Прощавай, Букварику
 

«Прощавай, Букварику»: інсценівка учнів школи, травень 2012 р.

   
МНС-практика
 

Травень, 2012 р.

   
Парасолька
 

Інсценівка «Парасолька» у виконанні учнів 1-го класу, травень, 2012 р.

 
   
Їжачок
 

На ще одну сходинку зростання юних талантів піднялись учні початкової школи під час пізнавально-розважальної весняної програми. Інсценівка «Їжачок» у виконанні учнів підготовчого класу, травень, 2012 р.

 
   
Веснянка
 

«Веснянка» у виканні учнів 5-го класу, квітень, 2012 р.

   

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021