Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:22

| RSS
Головна | Приймаємо поважних гостей
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
 

      Приймаємо поважних гостей

 

      23 квітня, в  чудовий весняний день в КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» приймали поважних гостей. До закладу завітала міжнародна делегація у складі президента округу Швабія Юргена Райхерта, начальника відділу з питань культури та європейського співробітництва ради депутатів округу Швабія Мерседес Ляйс, уповноваженого по партнерству з Буковиною при раді депутатів округу Швабія, виконавчого директора «Буковина – інституту» Отто Галабріна, представника молодіжного освітнього центру Бабин-хаузен Міхаеля Зелла, соціального педагога центру Молодіжної допомоги святого Грегора Барбари Голл, директора центру Молодіжної допомоги святого Грегора Отто Бахмайера.

     На порозі школи гостей радо зустрічали в.о. директора Наталія Ткачук, заступник директора з виховної роботи Людмила Мельник, інші представники колективу та вихованців закладу.
 

   
   
   
   
   
   
   

     Цей візит є продовженням міжнародної співпраці закладу з представниками громадськості Німеччини. Президент округу Швабія Юрген Райхерт та уповноважений по партнерству з Буковиною при раді депутатів округу Швабія, виконавчий директор «Буковина – інституту» Отто Галабрін вже не вперше на Буковині і завжди відвідують нашу школу, чим засвідчують свою глибоку любов до дітей, небайдуже ставлення до проблем освіти, розуміння непересічної важливості шкільного виховання і непохитну віру у майбутнє нашого краю.

 

   
   
   
   


 

       Не раз на запрошення німецьких друзів учні і вчителі нашого закладу відвідували Аугзбурзький центр підтримки молоді з вадами слуху. Міжнародна співпраця продовжувалась у спільних проектах «Великодні традиції», «Баварська лялька», «Що за диво ці казки» (за народними та літературними німецькими казками) та ін.
      Особливо приємним сюрпризом в цей день для вихованців закладу було знайомство з новим головою Чернівецької ОДА Романом Ванзуряком, якого супроводжували в.о. директора Департаменту освіти і науки, молоді та спорту Чернівецької ОДА Олександр Довганич, керівник департаменту соціального захисту населення Олена Верига, керівник департаменту суспільних комунікацій Марина Тимофійчук, начальник управління міжнародних зносин та зовнішньоекономічної діяльності ОДА Сергій Курінний та почесний консул Австрії в Чернівцях Сергій Осадчук.


 

 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 
     
 

       Вихованці закладу подарували всім гостям виготовлені власноруч сувеніри, жестові пісні і танці, і, головне, – тепло своїх дитячих, але дуже великих і гарячих сердець.


 
 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021