Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:48

| RSS
Головна | Внутрішнє середовище організму
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Внутрішнє середовище організму людини

 

    Відкрите заняття для старшокласників на цю тему провела вчитель біології Наталія Григорівна Марценюк. Урок пройшов за класичним сценарієм з використанням сучасних мультимедійних засобів, які дозволяють органічно унаочнити окремі положення як під час повторення попередньої навчальної теми, актуалізації опорних знань учнів, так і протягом подачі нового матеріалу, його закріплення тощо.

    Підчас заняття учні дізналися, що внутрішнє середовище організму складають кров, лімфа і тканинна рідина. Внутрішнє середовище здійснює зв’язок між усіма органами й клітинами організму, між організмом і навколишнім середовищем. Тканинна рідина заповнює простір між клітинами, тканинами й органами. Вона утворюється з плазми та є посередником між кров’ю і клітинами. З кровоносних капілярів поживні речовини надходять у тканинну рідину, а потім по градієнту концентрації — у клітини. Продукти життєдіяльності клітин через тканинну рідину потрапляють у кров, яка доставляє їх до органів виділення.

    Закріплення нового матеріалу вчитель провела у формі розв’язування практичних задач, процес роботи над якими виявив значну активність учнів.

   Заняття, проведене Н.Г.Марценюк, у черговий раз засвідчило, що уроки з предметів природничо-математичного циклу, проведені у динамічній формі із залученням мультимедійного середовища, підвищують зацікавленість і активність учнів у оволодінні навчальним матеріалом.

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021