Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:33

| RSS
Головна | Батьківські збори
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Батьківські збори

 

    Виховання підростаючого покоління – це питання, яке турбує, в першу чергу, школу і батьків. Адже батьки – головні природні вихователі дитини. Основний чинник у формуванні особистості – це виховний клімат в сім'ї. Батьки є першим суспільним середовищем дитини, а родина – провідним інститутом соціалізації. Тому в нашому закладі велика увага приділяється роботі з батьками дітей з особливими потребами. Організація повноцінної взаємодії педагогів і батьків є одним із найважливіших завдань, що стоять перед колективом нашого закладу.

    Тому 4 березня у «Світлиці дозвілля» відбулись батьківські збори. Директор школи Наталія Василівна Ткачук висвітлила перед батьками зміни в законодавстві України щодо навчання, утримання дітей з особливими освітніми потребами а також питання матеріально-технічного забезпечення, створення умов по вдосконаленню навчально-вихованого та корекційно-відновлювального процесу.

    Заступник директора з виховної роботи Людмила Михайлівна Мельник доповіла про динаміку зміни контингенту учнів в період з 01.09.2015 року по даний час, терміни навчання учнів, відповідно до Положення про спеціальну загальноосвітню школу-інтернат для дітей з вадами фізичного та (або) розумового розвитку. Особливу увагу в своєму виступі вона приділила розвитку культури відносин як фактору успішного родинного виховання.

    Соціальний педагог закладу Людмила Георгіївна Білик розповіла батькам про засоби та методи виховання дітей з особливими потребами.

     На порядку денному стояло також питання про перспективні плани щодо підготовки до 2016/2017 навчального року.

    На завершення вихованці закладу порадували вчителів і батьків концертом, присвяченим Міжнародному жіночому дню 8 Березня.

 

  
     
 
     
  
     
  
     
  
     
  
     
  

     
  
     
  
     
  
     
  

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021