Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:27

| RSS
Головна | Всесвітній день доброти
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Всесвітній день доброти

 

    13 листопада – Всесвітній день доброти. Символом цього дня вважається відкрите серце. Його намалював французький художник Рішар Аурель (Ricard Aurèle).

    Цього дня 1998 року в Токіо відкрилася перша конференція Всесвітнього руху за доброту, в якій брали участь Австралія, Канада, Японія, Таїланд, Сінгапур, Великобританія, США. Пізніше до руху приєдналися й інші країни.

    У деяких країнах на це свято прийнято дарувати знайомим і незнайомим людям квіти.

    Як стверджують психологи з університету Квансей Гакуін і коледжу Кобе (Японія), чим більше добрих вчинків ми робимо, тим щасливішими себе відчуваємо.

    Напередодні до нашого закладу гості: студенти географічного факультету ЧНУ. Вони принесли подарунки, провели змагання, поспілкувалися з нашими вихованцями.

    Милосердя, уважність, любов, співчуття, піклування  - всі ці людські якості є дуже цінними для дітей з особливими освітніми потребами. Тому учні старших класів нашого закладу зібрались на годину спілкування «Людина починається з добра», яку провела вчитель української мови та літератури Жанна Василівна Бойчук. Тут вони вивчали «Золоті правила доброти», розповідали легенди, історії з життя про любов та милосердя – справжні цінності людського життя.

    Тут вони прийшли до висновку, що тільки дотримуючись правил доброти ми зможемо жити в добрі й злагоді між собою. Об’єднаймося заради добра, закликаймо кожного до  творення добра, ЩОБ НАШЕ ЖИТТЯ СТАЛО БІЛЬШ ГАРМОНІЙНИМ І ЩАСЛИВІШИМ!

 

     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    
     
 
     
    
     
    
     
    
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021