Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:51

| RSS
Головна | Куди піти вчитися та де знайти роботу?
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

      Куди піти вчитися та де знайти роботу?

 

    Щороку таке питання постає перед старшокласниками, випускниками закладу. Тому традиційно в квітні місяці було проведено підсумковий захід з профорієнтації, який організувала та провела вихователь 12-го класу Валентина Петрівна Загута.

    Цього разу на захід завітало багато гостей, які побажали допомогти нашим учням зробити правильний вибір у майбутньому самостійному житті. До нас завітали: Людмила Іванівна Дубровіна – голова Чернівецької обласної організації УТОГ, Петро Степанович Фурчак – директор Чернівецького УВП УТОГ, Олена Анатоліївна Хілько – т.в.о. голови міської ТО УТОГ, Любов Гакман – працівниця Чернівецького УВП УТОГ, Ірина Тузик – студентка коледжу мистецтв ім. Сидора Воробкевича – випускниця нашої школи, а також випускники Михайло Шуманський та Максим Мар'янчук, які закінчили професійне училище та працюють за обраним фахом.

    У своїх виступах вони говорили про те, що у світі є багато професій, але обирати потрібно ту, яка тобі до душі, до якої ти маєш нахили та здібності, та за якою можеш працювати за станом здоров'я.

    Важливою була інформація про те, де можна отримати вподобані професії та куди звертатись з питань працевлаштування, яку донесла до присутніх голова Чернівецького УТОГ Л.І.Дубровіна.

 

    
     
     
    
     
    
     
    
     
    
     
    

 

 
     
    
     
  
     
    
     
  
     
    
     
 
     

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021