Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 01:13

| RSS
Головна | Обираємо професію
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comОбираємо професію

   

Наближається до завершення навчальний рік. Незабаром випускники КЗ «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» стануть перед вибором своєї подальшої долі.

Зробити правильний вибір – значить обрати таку професію, яка потрібна суспільству, тобто затребувана на ринку праці. Крім того, вона повинна бути доступною для випускників школи, відповідати їхнім природним здібностям, знанням і вмінням. І найголовніше – обрана професія має приносити радість, достаток, задоволення.

Тому вихователь закладу Н.Г.Марценюк провела виховну годину для старшокласників на тему «Професії сильних і сміливих людей». Проведенню заходу передувала підготовча робота. Діти відшукували відомості про професії, які їм сподобались і презентували їх перед однокласниками. Це були дійсно професії сильних і сміливих людей: пожежник, міліціонер, лікар, прикордонник, льотчик. Звичайно, для того, щоб здобути одну з цих професій, потрібно докласти немало зусиль. Адже в умовах твердої конкуренції на ринку праці місце під сонцем зможе завоювати лише той, хто зможе довести свою компетентність, корисність.


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021