Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

П`ятниця, 23.04.2021, 00:50

| RSS
Головна | Школа наша – справжня казка
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.comШкола наша – справжня казка.  Всіх запрошуєм, будь ласка!

 

Саме під таким девізом 26 травня в комунальному закладі «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2» пройшла творча презентація дітей дошкільного відділення «Казка про козу і козенят на новий лад».

     

        Декламування невеликих за об’ємом віршиків, виконання елементарних дитячих пісень, танців, що стало можливим внаслідок цілеспрямованої роботи сурдопедагогів Бодруг Є.С., Горобієвської Т.А., вчителя музично-фонетичної ритміки Нємцевої І.І. та вихователів Проц Л.І., Маньковської Г.Я., Петровської І.Д., Ступак Л.В. ще раз дало підтвердження простій та незаперечній істині, що садочок – це не підготовчий етап до життя, а саме життя.

     

Кожен з вихованців продемонстрував чого він навчився протягом року. Присутні в залі батьки не приховували своїх емоцій: з захопленням, захватом, вдячністю, а дехто зі сльозами на очах, аплодували маленьким артистам. Адже для малят відкрився світ звуків, мови, спілкування!

     

     

    

     

Маленькими казковими кроками наші вихованці йдуть по життю, позбавляються комплексу меншовартості, досягають успіхів, відчувають себе повноцінними членами суспільства.
Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021