Чернівецька спеціальна школа №2 - Про нас пишуть

Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Четвер, 23.03.2017, 10:14

| RSS
Головна | Про нас пишуть
Меню сайту

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
Дивіться на нас як на рівних …


На початку грудня у всьому світі вшановували людей з обмеженими фізичними і психічними можливостями.

Не залишилася осторонь і Чернівецька спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат № 2, де навчаються діти з вадами слуху. Згідно з наказом Кабінету Міністрів 2 грудня тут теж був проведений урок на тему «Дивіться на нас як на рівних». У рамках цього заходу учні мали нагоду подивитися фільм про життя вихованців Банченського монастиря і зрозуміти, що їхня вада не є перешкодою для повноцінного життя.

А ось для старшокласників уже традиційним став профорієнтаційний марафон, який щороку у цей час проводить Чернівецький центр зайнятості. Його працівники допомагають випускникам школи знайти собі професію до душі.

Заключним етапом циклу заходів, приурочених Міжнародному дню інвалідів, став дитячий шкільний фестиваль «Зорепад надії – 2010», учасники якого декламували поезію, танцювали, виконували пісні у жестовому перекладі. Зараз учні інтернату активно готуються до обласного фестивалю «Сузір’я надії». І, власне, такі заходи, такі фестивалі дають можливість дітям, для яких закритий світ звуків, довести собі, і всім, що вони можуть жити повноцінним життям.

Варто додати, що сьогодні у Чернівецькій спеціалізованій загальноосвітній школі-інтернаті функціонують 16 класів, де навчається 128 вихованців. При інтернаті є дошкільне відділення, в якому організовано корекційно-розвивальну роботу для кількох дітей 4-6 річного віку. Створено два класи для учнів зі складними вадами (слабочуючі з розумовою відсталістю). До слова, ефективність процесу навчання залежить від вчасної медичної діагностики рівня слуху учня, і в цьому плані заклад співпрацює із сурдопедагогом дитячої міської лікарні Галиною Павлівною Ільянцевою  та лікарями-отоларингологами області. Та дирекція школи-інтернату особливо тішиться, що діти мають таких благородних шефів – працівників відділу державної служби охорони при УМВС України в Чернівецькій області. Адже вони завжди не лише радіють найменшим успіхам своїх підшефних, а й опікуються ними.

 

Наталка Фещук

Наш відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2017