Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 18:50

| RSS
Головна | Збори активу школи
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com 

      Збори активу школи

 

    27 січня в нашому закладі відбулись збори активу школи, на яких директор закладу Н.В.Ткачук звітувала про матеріально-технічне забезпечення за 2016 рік та перспективи навчального закладу на 2017 рік. Наталія Василівна розповіла про досягнення закладу в другій половині 2016 року, про відкриття нової сенсорної кімнати, де проводяться корекційні заняття психологом школи І.В.Мислюк, придбання мультимедійних комплексів, що розміщені в класах та навчальних кабінетах, заміну 85 вікон в класах, спальнях на енергозберігаючі та придбання ще 28 вікон які будуть замінені в їдальні, спортивному залі, швейній майстерні. В цьому ж навчальному році планується ремонт в столярній майстерні, створення кабінету домоводства, облаштування масажного кабінету для оздоровлення дітей з особливими потребами.

    Заступник директора з виховної роботи Л.М.Мельник у своєму виступі наголосила на відповідальності батьків за виховання дітей та необхідності долучати батьківський актив до роботи з сім'ями соціально неблагополучних родин.

    На зборах активу виступила також психолог закладу І.В.Мислюк, де вона розповіла про те, що необхідно знати батькам про характер та темперамент дітей.

    Батьки, які були присутні на зборах з глибоким розчаруванням зустріли звістку про те, що в наступному навчальному році не буде проводитись набір учнів із затримкою психічного розвитку, до підготовчого або першого класів. Адже вони на власному досвіді переконались у тому, наскільки ефективним є навчання дітей з особливими освітніми потребами в спеціалізованому закладі, де здійснюється індивідуальний підхід, цілеспрямована корекційна робота, формування особистості, соціальна адаптація та інтеграція дітей з особливими освітніми потребами в соціум.

 

  
     
 
     
  
     
  
     

 

 

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021