Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 03:20

| RSS
Головна | З теплом у серці ...
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
З теплом у серці ...


Початок грудня завжди асоціюється з тим, що у кожному куточку планети вшановують людей з особливими потребами. У нашій державі діє Всеукраїнське громадське суспільно-політичне об'єднання "Національна Асамблея інвалідів України", яке, за фінансової підтримки Міжнародного Фонду "Відродження", організувало  проект «Об'єднавшись – зможемо більше». В рамках цього проекту люди з обмеженими фізичними та психологічними можливостями демонструють свої здібності, вміння, таланти.

5 грудня 2012 року затишна «Світлиця дозвілля» комунального закладу «Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат №2» привітно відчинила двері для того, щоб у такий  день ми розпочали традиційний зірковий фестиваль юних талантів «Зорепад надій».Шкільне родинне свято проходило в атмосфері тепла, затишку та любові.

Юні зірочки проявили свої здібності у виконаних танцях, піснях, жестових піснях. Адміністрація закладу вкотре подякувала учасникам та переможцям змагань з настільного тенісу, футболу, шахів, спортивного орієнтування.

У шкільного колективу є справжні друзі, які завітали на шкільний фестиваль. Це люди, які ніколи не залишаються байдужими до дітей, до їх долі. Вихованці спецшколи-інтернату №2 поважають їх за те, що вони щирі, їх серця наповнені любов’ю і завжди відкриті.


Проведення таких заходів посилює увагу до проблем людей з особливими потребами, захисту їх гідності, прав та благополуччя, формує активну життєву позицію – «Об’єднавшись, ми зможемо більше».

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021