Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Середа, 21.04.2021, 19:08

| RSS
Головна | Що? Де? Коли?
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com
Що? Де? Коли?


29 листопада відбулася фінальна гра у інтелектуальному клубі школи «Що? Де? Коли?», у якій зустрілися команди «Телеглядачів» (педагогів школи) и «Магістрів» клубу старшокласників: Іллі Понича (5 кл.), Поліни Федотової (7 кл.), Максима Мар’янчука (7 кл.), Ірини Вінник (8-А кл.), Богдана Пащуна (8-Б кл.) і капітана команди Михайла Сухолотюка (9 кл.)

Готуючись до заходу, вчитель української мови і літератури Світлана Костянтинівна Холодницька мала на меті навчити учнів використовувати набуті знання, вміти грати в команді і приймати колективні рішення, виховувати взаємоповагу і дружні стосунки, розвивати мову учнів, розширити їх словниковий запас.

Питання гри були іноді несподіваними та оригінальними. Так, наприклад, вчителя математики цікавило, чи не забули її учні, який фрукт вона приносила на урок, коли вивчали тему «Дроби», а вчителя трудового навчання – чи пам’ятають хлопці, що таке стамеска і для чого вона використовується (відповіді на ці запитання знаходились у знаменитому «Чорному ящику». Були запитання на увагу (від вчителя фізкультури), на знання дат відомих подій (від вчителя історії) та інші.Шкільний інтелектуальний клуб «Що? Де? Коли?» був дуже подібний до телевізійного: гравці заходили до зали у строгому чорно-білому одязі: крутили барабан, відповідали на запитання після хвилини обговорення; відпочивали під час двох музичних пауз.
Із переконливою перевагою у фінальній грі перемогли старшокласники. Вболівальники та однокласники «Магістрів» мали змогу бачити всі запитання на інтерактивній дошці, що дозволило їм теж повною мірою зануритися у атмосферу гри.

Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021