Комунальний заклад "Чернівецька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат № 2"

Вівторок, 09.03.2021, 02:49

| RSS
Головна | Відкриття пришкільного табору
Меню сайту

#StopBullyng

Авторизація

Офіційні сайти

Прогноз погоди

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Менеджмент сайту

Ніна Скубак,

адміністратор, ньюсмейкер

Олександр Скубак,

адміністратор, продюсер

e-mail:

cv.special.school.2@gmail.com


 

Відкриття пришкільного табору


27 травня в комунальному закладі «Чернівецька загальноосвітня спеціальна школа інтернат №2» відбулось урочисте відкриття пришкільного табору «Веселка». Саме тут вихованці закладу зможуть гарно та корисно провести час, порозважатися з друзями, позмагатися у різних видах спорту, помалювати, помандрувати видатними місцями нашого чудового міста.

Робота табору розпочалась з урочистого виносу прапору України та виконання гімну нашої держави.Всі учні були поділені на 4 загони: творчий загін «Умілі рученята»; загін інтелектуалів «Всезнайки»; загін туристів «Юні екскурсоводи»; спортивний загін «Спритні та веселі».

Зі словами привітання виступила директор табору Л.М.Мельник. Вона ознайомила дітей з планом роботи табору, розпорядком дня та оголосила перший конкурс на кращу емблему загону, кращу промовку та кращу стінгазету.На завершення всі відпочивальники табору «Веселка» склали присягу і урочисто пообіцяли бути ввічливими, охайними, виконувати всі доручення, поважати старших, допомагати усім, хто потребує допомоги, не порушувати дисципліну, не смітити, бути активними і веселими, розважатись та відпочивати, любити і оберігати природу.

А учні першого класу подарували всім присутнім веселу пісеньку, яка називається «Для всіх».


Шкільний відео-блок

 

Copyright Aleck Skubak's Crew © 2021